Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

miky

Citat: zagorec  u Prosinac 29, 2012, 17:41:52
u Krapini viđena Setra S 309 hd s Zoll tablicama. Zna li neko čija je?

AMES Dubrovnik, ako je bijela...

bre

Neko je u Međimirju uvezel iz Njemačke bijeli Irisbus Iliade. Jučer na baždaru tahografa u Pušćinama s ČK probama

mate

Jel ovaj sad kod nekog prijevoznika ili?


tomekk

#423
Ovaj kombi viđam bez natpisa nekad i rano ujutro prije 5 tak da mislim da vozi neke radnike, vjerojatno neka građevinska firma...
A večeras na kolodvoru jedna niska Setra, vlasnik nepoznat, velika vjerojatnost da je APP Požega:

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

shef

Tražio sam nešto na GE... e sad kako nikad nisam bio u Poznanovcu... Čiji je ovo portugalsko čudo desno?
Koliko sam shvatio ovo lijevo je dvorište od Jakuša, a dvorište od DIV4 je desno pa iza leđa.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

volvobus

šaronja prijevoz a neoplana isto više nema kod jakuša nestao je kao da je prodan.inače prije je bio u kladušana

zagorec

#426
bio sam vidio neki dan setru s 415 gt-hd bijelu na zollkama u krapini zna li se čija je?

volvobus

netko iz Dubrovnika rađena je samo homologacija za registraciju

Tomek

Izgleda da nam je stigla prva Setra serije 500 u Hrvatsku :D

VISEON

Danas je u Osijeku prezentacija S 516 HD

volvobus

#430



peron24

Tijekom 2003 i '04 u Žrnovnici kod Splita postojao je jedan mali prijevoznik koji je imao Isuzu Turquise,sav bijeli bez natpisa. Registracija ST 462 KU. Vozio je izletnike i školske exkurzije po Hrvatskoj i inozemstvu. Vozio sam se s njim jednom prilikom baš u vrijeme kad su Slovenija i Mađarska ulazile u EU. Vlasnik je bio jedan stariji gospodin koji danas više sigurno nevozi. Zanima me što je bilo dalje sa Isuzuom,tada je bio sasvim nov.

Tomek

Vlasnik tog Isuzua do pred koju godinu je bio MiM Tours, a poslije njega Plantak iz Varaždina.

Pasa

Danas u Dubrovniku viđen srebreni sprinter na probnim tablicama bez ikakvih naljepnica, pa ako zna netko nesto o tome?

Tomek

A evo i u Zagrebu jedne S415GT-HD sa njem. zoll registracijama - vlasnik nepoznat zasada