Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

221

Jučer sam u Crikvenici uslikao ovaj MAN (mislim da je NG 312). Ako netko zna njegovu ''osobnu kartu'', neka napiše.









zlikowszky

Vrlo lako moguće da je to taj. Ja ću dodati da je prošli tjedan bio u Gubaševom u Tendaplast Špoljar na kozmetičkim zahvatima, a volio bih znati i ja nešto o tome čiji je...KR tablica me malo zaintrigirala....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

shef

Ovu sam vidio pred cca mjesec i pol, stajala je na istom mjestu sa njemačkim colkama, ali sam tada zaboravio slikati... Vidim da sada ima tablice (RI-600-UD) što znači da je ovo osim ATR-ovih jedina serija 400 u PGŽ. Još zanimljivije je da ili uopće ne vozi ili se vrlo uspješno skriva. Inače je 416HDH:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Majstor

Sinoć stigle 2kom Setre 315 H ili UL u Zagreb
Autotrans, APP ili Autoturist ?
Samo mi sudite pošteno !

mate

Iskreno ne bi me cudilo da je za APP, posto su na podrucju OBŽ vec dobrano krenuli voziti lokalne linije, a ktome su uspjeli dobiti i nekolicinu skola koje je dosad Panturist vozio, a spominjalo se svakako da kod njih mora jos doci prinova za lokalni prijevoz (navodno jos koji Otokar bi trebao doc)

hochdecker

Citat: Majstor  u Kolovoz 23, 2013, 02:44:47
Sinoć stigle 2kom Setre 315 H ili UL u Zagreb
Autotrans, APP ili Autoturist ?

1x315gt (bijela), 1x315ul (bijela) i 1x315h(zelena shema); za ove dvije zadnje nisam siguran točno u modele. Autoturistove nisu.

Bari

ex Stubaki, ne znam čiji je sad
KREPAT MA NE MOLAT !

Majstor

MB Auto ga iznajmio nekom propalom privatniku za sezonu
Samo mi sudite pošteno !

mate

Citat: hochdecker  u Kolovoz 23, 2013, 20:07:49
Citat: Majstor  u Kolovoz 23, 2013, 02:44:47
Sinoć stigle 2kom Setre 315 H ili UL u Zagreb
Autotrans, APP ili Autoturist ?

1x315gt (bijela), 1x315ul (bijela) i 1x315h(zelena shema); za ove dvije zadnje nisam siguran točno u modele. Autoturistove nisu.

Definitivno prinove u APPu, videna 315h s zelenim crtama pri dnu, a spominje se cifra od 30ak buseva da bi trebalo doci u APP, razloge sam naveo neki dan

hochdecker

Danas na AKZ viđena još jedna 315ul/gt zelena i jedna 317ul (zoll tablice) srebrna.

mate

Nisam uspio najbolje napraviti sliku, posto je ograda s obje strane, ali pretpostavljam da je ovaj troosovinski Regio jos jedna prinova u APPu, danas u MANu u SB


shef

Lociran vlasnik plave Setre RI-600-UD...novi prijevoznik, Luka Tours, Rijeka (Svilno - neki kažu da je to Grobnišćina, ali službeno spada pod Grad Rijeku), navodno bivši vozač ATR-a..
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

bre

U Međimurju imamo novost u obliku Setre 415 GT-HD (novija)srebrno sive boje s tablicama ČK 440 FU.
Nema još natpisa nikakvog na sebi.

Tomek

Kod kog je ovaj Trendliner na kraju? Taj već dugo nema stalnog vlasnika