Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

Tomek

Malo tražim po netu i naletio sam vjerojatno na tu Setru, radi se o Nasir Tours Gostivar iz Makedonije, tako da očito nije iz Hr., ali tablice su onako zmazane u snijegu izgledale slično.

shef

Ovaj Travego već bijaše gost ove rubrike. Na vratima još uvijek stoji natpis "Vinjani Bus", ali pojavile su se nove riječke tablice, stare možda dan ili dva:



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

travego 580

Citat: erobuss  u Siječanj 18, 2011, 12:40:33
Kako čujem ovaj LT je iz Ploča, a zimu provodi u Čitluku u drušvu smokava. Sušac ili?

http://i811.photobucket.com/albums/zz38/ero2010/LTDU.jpg

Njegov je bio jeli još,tko će znat.

erobuss

Jučer sam u Čitluku vidio Setru S315 HD bijele boje Pulskih tablica. Nije bilo nikakvih natpisa na njoj, brzo je prošla pa nisam upratio reg

steyr1985

Citat: erobuss  u Siječanj 21, 2011, 17:48:33
Jučer sam u Čitluku vidio Setru S315 HD bijele boje Pulskih tablica. Nije bilo nikakvih natpisa na njoj, brzo je prošla pa nisam upratio reg
Šuco Tours iz Ploča je kupio taj bus.

5AR

Citat: erobuss  u Siječanj 21, 2011, 17:48:33
Jučer sam u Čitluku vidio Setru S315 HD bijele boje Pulskih tablica. Nije bilo nikakvih natpisa na njoj, brzo je prošla pa nisam upratio reg
Možda ovaj, koliko ja znam jedini na PU tablicama osim Autotransovog
http://i218.photobucket.com/albums/cc265/petar22/Ostali%20Autobusi/P9194726.jpg

Tomek


erobuss

Citat: 5AR  u Siječanj 21, 2011, 23:06:25
Možda ovaj, koliko ja znam jedini na PU tablicama osim Autotransovog
http://i218.photobucket.com/albums/cc265/petar22/Ostali%20Autobusi/P9194726.jpg

Na vratima nije imao podatke o vlasniku kao na tvojoj fotki

Tomek

Kod Velike Mlake između ZG i V.Gorice stoje 2 Neoplan Trendlinera na nekom parkingu u vlasništvu nekog Mesić prodaje koja prodaje inače rabljena vozila. Otkud ta dva?

U Čehima pak kraj obilaznice u ovl. servisu Cummins motora stoji BMC Probus plave boje ex AT Karlovac, još uvijek sa ZG regama, ali bez ikakvih naljepnica AT Karlovac na sebi?? Čiji je sada?

tomekk

Šta nisu Trendlineri ex Samoborček??
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Majstor

neoplani Samoborcekovi Leasing ima kod Mesica depo oduzetih vozila a Bmc je AtKa jedini automatic I cim se ugrije motor isti se ugasi ( na popravku je tamo ) 
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Ovi Neoplani su neko vrijeme bili u MAN Importeru. Zašto više nisu?

I zašto BMC više nema naljepnice AT Karlovca??

shef

Zahvaljujući svemoćnom Google-u iz mrtvih sam izvukao stranicu, radi se o tvrtki AZM-Mesić. Naveden je autobus Neoplan Trendliner P23 sa 360KS, godina proizvodnje 2008. 139000 km, za 121950,00 € bez PDV-a.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

brzi

Evo da vam pomognem, vlasnik ovog vozila je Prijevoznički obrt Goran Puškarić iz Tenje pokraj Osijeka. Ima ovog neoplana i  Dubravu koju je kupio od Spudića iz Karlovca još 2008.g.
Brzi

Tomek

TAM 80A60 danas u Dugom Selu -- reg. PU-415-NR