Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

max

Preko vikenda u ZENICI. Ispred hotela DUBROVNIK setra DU reg.plocica. Jel zna neko cija je. Cini mi se da sam vidio DUNDO MAROJE D.O.O??

travego 580


tomo

Danas na parkingu carine Osijek na željezničkom kolodvoru ovaj TAM 190A11 , BM-745-AV


Tomek

N116H Cityliner s MAN motorom ex Capar



Capar ga je navodno prodao negdje u okolicu Nove Gradiške.. Jel zna netko kome??

B.T transporti


TomoM

Ja mislim da je u Velimirovcu. Prolazit ću za koji dan pa slikam i dam više informacija.

mate

Citat: TomoM  u Siječanj 12, 2010, 07:01:01
Ja mislim da je u Velimirovcu. Prolazit ću za koji dan pa slikam i dam više informacija.

U pravu si Tomo, bus bi trebao biti u Velimirovcu, jer kako sam ja uspio vidjeti tamo je sjediste firme, a firma se zove Nasice bus, (mislim da je tako), bio je on 8.1 u Sl.Brodu, medutim nisam ga uspio slikati iz vise razloga, kisa je ljevala, a unutra se skupilo nekoliko vozaca iz okolnih buseva

Tomek

Citat: manoplan  u Lipanj 23, 2008, 19:59:43
...Imao je pulske probne tablice i otvorena vrata.Očito ne radi klima  ;D



Jel se na kraju zna čiji je ovo O404SHD PU reg.?

TomoM

Jučer sam vidio u Slavonskom Brodu na Koloniji Bovu Magic, troosovinku. Pisalo je Krijan.  Zna li netko što o tom busu?

mate

Citat: TomoM  u Siječanj 20, 2010, 14:01:57
Jučer sam vidio u Slavonskom Brodu na Koloniji Bovu Magic, troosovinku. Pisalo je Krijan.  Zna li netko što o tom busu?

Zanimljivo...jel si vidio registracije, i di si tocno vidio na Koloniji da se odem malo prosetat da vidim o cem se tocno radi :D

TomoM

Sjedio sam u kafiću Dolar, kod Kožula. I on je skrenio iz Budakove prema Elitu. Tako da sam samo vidio da je Bova i mislim da je pisalo Krijan.
E sad, jel to od Krijana što ima kamione, moguće ili već.

Nisam mogao vidjeti tablicu, ali jako me zanima.

buSHunter795

Šta smo rekli čija je ovo Setra?
Vidio sam da je pisalo na njoj neki Fakultet u Zagrebu.


Tomek

Danas viđen na ZG obilaznici kod čvora Jankomir potpuno bijeli MB Conecto(H ili U).. Budući da sam se vozio kontra stranom ne znam da li je uopće bus od nekog iz Hrvatske, ali učinilo mi se da piše Jamnica ili neš sl. ispod vozačkog prozora. Jel ima tko bijeli Conecto I.gen?

Majstor

Dobro ti se učinilo Jamnica sa 6 brzinskim ručnim mjenjačem
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Čudi me da ga još nitko nije ulovio, onaj Regio sam par puta vidio, ali ovog prvi put.

Javlja mi naš član 421 da je danas vidio nepoznati Travego novih ZG reg. ZG-6631-ED. To su nove ZG reg. jel zna netko čija je prinova?