Autobusne linije Bosna i Hercegovina-Austrija

Autor Mercedes, Siječanj 11, 2009, 16:15:22

Mercedes

Ovdje pišite o redovnim autobusnim linijama iz BiH za Austriju, prevoznik, relacija,vrijeme,cijena,lični dojam.....

busfan

Cini mi se da si ti u tom poslu, pa ako mozes recii mi koliko se isplate linije za Bec? Putnika ima posebno nedeljom, ali su karte jeftine toliko da je to smijesno
Npr. Bijeljina-Wien povratna 40eur

Mercedes

Što se tiče bijeljine, tuzle, brčkog i okoline, linije koje vežu za beč i graz cijene su presmješne jer stvarno ima previšse prevoznika, nemam pojma šta je ministarstvo mislilo kad je tolikim prevoznicima dalo slične linije. tuzla-beč povratna karta ja mislim da iznosi oko 45eura.

Mercedes

                         EUROPA TOURS CAZIN
Sanski Most – Bihać – Cazin - V.Kladuša – Graz – Wien
-Srijedom i nedjeljom polazi iz sanskog mosta u 7:00h
-Četvrtkom, petkom i ponedeljkom polazi iz Wiena u 17:00h

                      Bihać – Innsbruck – Bregenz
         -Četvrtkom i nedjeljom polazi iz Bihaca u 09:00h
         -Utorkom i petkom polazi iz Bregenza u 17:00h

amar

da li ovaj za bregenz staje u bludenzu i koliko kosta povratna karta ?

mesinovic

Citat: amax  u Siječanj 19, 2010, 13:02:02
da li ovaj za bregenz staje u bludenzu i koliko kosta povratna karta ?
Ja mislim 60 Eura , povratna al nisam bas siguran ;)

amar

ja slao kanticu mail napisali mi povratna 230 eura ... cini mi se greskom ?

amar

ipak je bila grska 230 km , to dodje oko 115 eura povratna ...

busfan

Pa skupa je karta, vjerovatno su tamo jedini prevoznici. Mislim da je skuplje nego za CH

amar

istu liniju drzi i Biss Tours i oni imaju slicnu cijenu, par maraka skuplji ali tu je to ... valjda toliko kosta ta voznja ... ruta ... ipak u mene cura je isla iz Gracanice do Bludenza ... krenula u 12 h u nedelju, stigli ujutro u 6 u ponedeljak u Bludenz .. ipak dug put ... gledajuci vremenski dosta duze od linije za Bec ...

Mercedes

karta bihac-bludenz povratna je 100eura ipak ima blizu 900km

amar

opet uzmi u obzir gdje je bihac, a gdje je gracanica, 15 eura razlike ... rispekt za kantica ...