Touring Croatia, Zagreb

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 13:54:22

bonaparte12

Svi autobus kod Touring Croatie imaju 48 sjedala osim dvije setre serije 4 koje imaju 49 i setre s417 koja vozi vukovar-frankfurt a ima 57
POLAKO I SIGURNO

Scarface

Citat: bonaparte12  u Veljača 26, 2016, 22:15:52
Svi autobus kod Touring Croatie imaju 48 sjedala osim dvije setre serije 4 koje imaju 49 i setre s417 koja vozi vukovar-frankfurt a ima 57

thumbs

To je za svaku pohvalu da se autobusi ne pretrpavaju sjedalima, pogotovo ako se uzme činjenica da se radi o isključivo međunarodnom prijevozu.

Pitanje za upućene: linija ZG- Hamburg, OS-Hamburg je službeno njihova, ali jel to voze oni ili netko drugi u kooperaciji s njima?

tomekk

Ako govorimo o istoj, koliko znam, po dozvoli je bila kooperacijska: Čazma, Touring, Croatia Bus i AP Varaždin s tim da ne pratim ko vozi od prva 3 i kada, AP ne vozi.Bolje upućeni znaju dal se kasnije šta usklađivalo jer ova dozvola je vrijedila do 2018.
Inače, koliko vidim, dobili su i liniju Samobor - Niš. Jel netko zna više?
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tramvajac 92

Citat: tomekk  u Veljača 27, 2016, 00:30:05
Ako govorimo o istoj, koliko znam, po dozvoli je bila kooperacijska: Čazma, Touring, Croatia Bus i AP Varaždin s tim da ne pratim ko vozi od prva 3 i kada, AP ne vozi.
Touring i Croatia voze, za Čazmu ne znam.

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Matej

Citat: tramvajac 92  u Veljača 27, 2016, 14:47:18
Touring i Croatia voze, za Čazmu ne znam.

Cazma vozi Zupanja-Frankfurt,i u Zagrebu bude neko presjedanje u Touringov autobus

Semir

Viena Tour Lončari je nabavila 516 HD Setru sa 56 sjedišta ukupno.Poz

sniff

Evo opet slika od mene: :)

sniff


hochdecker

ZG 1616-CT

Tomek


mate


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff

#224
Jedna malo humanija slika iz Zadra ?