Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

ist

Bogdan je svaki dan u Splitu, na kolodvoru. Mislim da pauziraju samo nedjeljom... I to čitave godine

Tlimfocit

Citat: ist  u Ožujak 19, 2010, 00:03:14
Bogdan je svaki dan u Splitu, na kolodvoru. Mislim da pauziraju samo nedjeljom... I to čitave godine
da da u pravu si....greška je moja

Tlimfocit

promjene u voznom redu Split-Wien

np

a kakve su to promjene?

Tlimfocit

Citat: np  u Ožujak 21, 2010, 16:42:27
a kakve su to promjene?

promjene u vremenima polazaka i dodatnim polascima...uglavnom, zaboravia san reć da su "promjene u voznom redu na linij Split-Wien stavljene u post na prvoj stranici teme Globtour-linije

Tlimfocit

ispravljena karta linije Međugorje-Wien

Tlimfocit

na AK Split maloprije standardni Sideral sa Blaguss logom čeka polazak na liniju za Beč u 17:00 (po ljetnom oraru) a iz Mostara stiga Sideral 198-e-195.....

Tlimfocit

dopunjena karta i polasci linije Hercegovina-Wien na stranici 7 ove teme

Tlimfocit

iz Splita za Beč u 17:00 danas pomaknuti polazak.....koliko san moga vidit na brzinu bilo je negdi 20 (možda čak i 30 putnika iz Splita) u busu....napunit će se lipo do Karlovca....
još na ST kolodvoru dva Isuzua (jedan obični a jedan Thompsonov) parkirani jedan iza drugoga na parkirnom mistu za jedan veliki autobus.....voze Split-Mostar

ist

Thompsonov isuzu već danima leži na splitskom kolodvoru

Tlimfocit

Citat: ist  u Travanj 06, 2010, 11:36:54
Thompsonov isuzu već danima leži na splitskom kolodvoru

ja ga nisan vidia u petak....možda je tu zbog slanja većih buseva za vikend zbog blagdana i slično?

ist

U stvari... došao je jučer, ali jutros je cijelo jutro tamo bio parkiran. Drugi su dolazili i odlazili, a on se nije micao

Tlimfocit

mislin da je baza u tome šta im liniju iz Mostara dovede bus koji ode na Split Beč pa ovaj ostane "viška" sve dok se onaj ne vrati....a možda je i nešto drugo

ist

Nije, linija iz Beča preuzme liniju za Mostar, a idućeg jutra buss koji ide za Beč dođe do Splita, pa se za Mostar vraća isuzu koji je noćio u Splitu. Jednostavno sam ovo napisao  ;D
Uglavnom, isuzu ne bi trebao biti u Splitu.
Btw, 661-T-411 jučer u Splitu vozio slobodnu vožnju

Tlimfocit

661 411 je prije drža liniju iz Hercegovine za Njemačku a sad u zasluženoj mirovini
a Thompsonov Isuzu je maloprije otiša za Mostar.....vidia san ga iz kafića