Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

Tlimfocit

neznan tako je tomo napisa...i da ide 2 puta sedmično....reci njemu da popravi....

mate

ok nema frke...valjda ce on vidjet pa se budemo konzultirali...e sad jedino ja ne znam koliko tjedno linija ide 2 ili 3 puta...mislim ponedjeljak cetvrtak nedjelja...al nisam 100 % siguran...na toj liniji su uglavnom ovaj sideral i katnica zg-8872-bh...

Tlimfocit

Citat: mate  u Svibanj 07, 2009, 17:17:57
ok nema frke...valjda ce on vidjet pa se budemo konzultirali...e sad jedino ja ne znam koliko tjedno linija ide 2 ili 3 puta...mislim ponedjeljak cetvrtak nedjelja...al nisam 100 % siguran...na toj liniji su uglavnom ovaj sideral i katnica zg-8872-bh...

katnica??? dakle ima putnika???

mate

pa kad ona ide ima onako solidno ljudi, ne znam koliko se jos napuni u Zagrebu... ;)

busfan

Citat: mate  u Svibanj 07, 2009, 17:17:57
ok nema frke...valjda ce on vidjet pa se budemo konzultirali...e sad jedino ja ne znam koliko tjedno linija ide 2 ili 3 puta...mislim ponedjeljak cetvrtak nedjelja...al nisam 100 % siguran...na toj liniji su uglavnom ovaj sideral i katnica zg-8872-bh...

Uglavnom linije za Wien idu srijedom, cetvrtkom i nedeljom prema Austriji, ovaj autobus koji ide srijedom se vraca cetvrtkom radi gradjevinaca. A drugi ide 2 puta sedmicno, nedeljom pa se vraca ponedeljkom i opet cetvrtkom pa se vraca petkom

Tlimfocit

Citat: busfan  u Svibanj 07, 2009, 22:50:26
Citat: mate  u Svibanj 07, 2009, 17:17:57
ok nema frke...valjda ce on vidjet pa se budemo konzultirali...e sad jedino ja ne znam koliko tjedno linija ide 2 ili 3 puta...mislim ponedjeljak cetvrtak nedjelja...al nisam 100 % siguran...na toj liniji su uglavnom ovaj sideral i katnica zg-8872-bh...

Uglavnom linije za Wien idu srijedom, cetvrtkom i nedeljom prema Austriji, ovaj autobus koji ide srijedom se vraca cetvrtkom radi gradjevinaca. A drugi ide 2 puta sedmicno, nedeljom pa se vraca ponedeljkom i opet cetvrtkom pa se vraca petkom

kojih građevinaca? i kako može ić u Austriju i odma se sutradan vratit? jel to vrimenski izvedivo?

busfan

#66
Citat: Tlimfocit  u Svibanj 07, 2009, 23:26:56
Citat: busfan  u Svibanj 07, 2009, 22:50:26
Citat: mate  u Svibanj 07, 2009, 17:17:57
ok nema frke...valjda ce on vidjet pa se budemo konzultirali...e sad jedino ja ne znam koliko tjedno linija ide 2 ili 3 puta...mislim ponedjeljak cetvrtak nedjelja...al nisam 100 % siguran...na toj liniji su uglavnom ovaj sideral i katnica zg-8872-bh...

Uglavnom linije za Wien idu srijedom, cetvrtkom i nedeljom prema Austriji, ovaj autobus koji ide srijedom se vraca cetvrtkom radi gradjevinaca. A drugi ide 2 puta sedmicno, nedeljom pa se vraca ponedeljkom i opet cetvrtkom pa se vraca petkom

kojih građevinaca? i kako može ić u Austriju i odma se sutradan vratit? jel to vrimenski izvedivo?

Gradjevinci imaju skraceni vikend, tj. rde do cetvrtka i skoro svi dolaze kuci u cetvrtak pa se vracaju nedeljom. Cuo sam da cetvrtkom ima vise putnika nego petkom.
Jeste vremenski izvodivo, npr. ako ova linija globtoura krece iz SB srijedom u 12h, stize u Wien oko 19h,a cetvrtkom iz Wiena pretpostavljam da krecu poslepodne oko 16-17h

mate

Linija Vinkovci - SB - Bec...ima polazak u 13 sati iz Sl.Broda...i onda ona navecer dode u Bec (kako si naveo)...e sad povratak ja ne mogu tocno procjeniti ali znam da bus u Brodu bude negdje u vecernjim satima (ak se ne varam negdje oko 21.30-22)...

mate

Danas katnica (ZG-8872-BH) na liniji Vinkovci - Bec...malo me je to iznenadilo, jer je u SB dosla s 2 putnika a s isto toliko je i krenula dalje... :-\

Tlimfocit

Citat: mate  u Svibanj 11, 2009, 14:57:40
Danas katnica (ZG-8872-BH) na liniji Vinkovci - Bec...malo me je to iznenadilo, jer je u SB dosla s 2 putnika a s isto toliko je i krenula dalje... :-\

možda iz Zagreba ima putnika ili pak u povratku očekuju neku navalu....baci oko ako ti bude zbodno kad se bude vračala

mate

Danas na liniji Konjic - Zagreb - Konjic Sideral 198-E-193...

tomo

Citat: mate  u Svibanj 07, 2009, 17:17:57
ok nema frke...valjda ce on vidjet pa se budemo konzultirali...e sad jedino ja ne znam koliko tjedno linija ide 2 ili 3 puta...mislim ponedjeljak cetvrtak nedjelja...al nisam 100 % siguran...na toj liniji su uglavnom ovaj sideral i katnica zg-8872-bh...

Sorry mate tek sam sad vidio post.... Ova linija iz Iloka definitivno postoji, odnosno barem je postojala kad sam ju zadnji puta vidio prije nekih mjesec dana... Čini mi se da idu 2 busa jer ovaj ako si primjetio na liniji ide podravskom magistralom i nju održava Panoramabus i Meridijan Vinkovci... čudno mi je bilo odmah u startu kako je polazak iz Vinkovaca i polazak iz Iloka ili Osijeka razlika 15 minuta do pola sata što je vremenski neostvarivo....  e sad je misterija da li oba idu za Beč ili se vrši prijelaz negdje to doista ne znam... No ukoliko je doista da se jedan odmah vraća u četvrtak moguće je da idu i oba.... to stvarno ne znam pa se raspitajte malo...

Tlimfocit

Citat: tomo  u Svibanj 27, 2009, 00:45:50
Citat: mate  u Svibanj 07, 2009, 17:17:57
ok nema frke...valjda ce on vidjet pa se budemo konzultirali...e sad jedino ja ne znam koliko tjedno linija ide 2 ili 3 puta...mislim ponedjeljak cetvrtak nedjelja...al nisam 100 % siguran...na toj liniji su uglavnom ovaj sideral i katnica zg-8872-bh...

Sorry mate tek sam sad vidio post.... Ova linija iz Iloka definitivno postoji, odnosno barem je postojala kad sam ju zadnji puta vidio prije nekih mjesec dana... Čini mi se da idu 2 busa jer ovaj ako si primjetio na liniji ide podravskom magistralom i nju održava Panoramabus i Meridijan Vinkovci... čudno mi je bilo odmah u startu kako je polazak iz Vinkovaca i polazak iz Iloka ili Osijeka razlika 15 minuta do pola sata što je vremenski neostvarivo....  e sad je misterija da li oba idu za Beč ili se vrši prijelaz negdje to doista ne znam... No ukoliko je doista da se jedan odmah vraća u četvrtak moguće je da idu i oba.... to stvarno ne znam pa se raspitajte malo...

ma šta je to za Globtour iz Iloka do Vinkovaca 15 minuta....pa stignu i kavu popit....:D

tomo

#73
hehehe, dobra  ;D.... ali ni ne stoji u navedenoj liniji Ilok-Wien stanica Vinkovci pa ne znam ni kako ni zašto je to tako protumačeno...  ;) mate  ???

mate

ma ne znam...al ja znam da sam ja bio vidio tablu Vinkovci - Wien (plava tabla ima tu negdje i slika)...nitko Ilok nije spominjao pa cak ni vozac kojeg sam bio priupitao da li oni idu mozd iz Iloka...medutim on mi je rekao da oni krecu iz Vinkovaca...