Konjic bus

Autor autobusi.org, Prosinac 09, 2007, 09:50:27

elvis

MB 0614 iz dana u dan dobija nove detalje i izgleda sve ljepse,jucer je dobio spojler i sredjene su mu maglenke,a frend koji ga vozi kaze da ce mu uskoro uraditi i reklamu firme na prednju sajbu,naime nedavno sam mu donio jednu sliku ovog ljepotana sa izleta od prije 4 godine,pa je nasao komade spojlera koji je bio polomljen,sastavio,lakirao i postavio,a svidio mu se i natps firme pa je odlucio da i to nabavi,natpis je otisao zajedno sa starom sajbom koja je napukla prilikom pranja,na velikoj temperaturi vozac koji ga je prije vozio je prao bus i sajba mu je napukla


elvis

Mala braća,danas prevozili raftere


elvis

MB 0303 jutros u Sarajevu


elvis

Evo jedna slika sa facebook-a,slikano je u Konjicu mislim 07.07. autobus je odvezao ucesnike marša mira do mjesta Nezuk,odatle su ucesnici nastavili pjesice prema Srebrenici



elvis

U subotu su 0303-ce vozile na rafting iz Konjica,a Steyr s Ilidze





Setra je takodjer negdje isla,ali nisam dobro shvatio frenda gdje je bila,a MB 0614 je bio u Neumu

elvis

Temsa u bazi prije par dana


elvis

Evo jedna malo bolja slika TAM-a



A Setra je slikana u jednom selu 15 km od Konjica


elvis

Citat: elvis  u Siječanj 21, 2010, 18:21:41

http://i791.photobucket.com/albums/yy194/elvis_konjic/Fotografija008.jpg

http://i791.photobucket.com/albums/yy194/elvis_konjic/Fotografija013J.jpg

Iznad su linkovi za slike ovog MB-a prosle godine,a ovako trenutno izgleda,ima jos par sitnica da se doradi,ali vecina posla oko renoviranja je odradjena




elvis

Temsa je prije par dana dobila opet reklamu




elvis

Citat: elvis  u Srpanj 19, 2010, 23:05:28
U subotu su 0303-ce vozile na rafting iz Konjica,a Steyr s Ilidze

http://i791.photobucket.com/albums/yy194/elvis_konjic/Photo113.jpg


Zaboravio sam spomenuti da su ovoj prvoj 0303 na slici ljetos ugradjene duple komande,te nakon sto je prikupljena sva potrebna dokumentacija autoškola Uno iz Jablanice sad radi obuku na tom autobusu,a jucer je obavljena prva voznja sa prvim kandidatom :)

elvis

Sto se tice Konjic-busa,ako sve bude po planu u narednoj sezoni imat ce spremno barem 3 vozila vise u odnosu na prethodnu..

0303-bio malo udaren pa se dugo cekalo na sajbu,poceo raditi u sestom mjesecu,ove godine spreman
Volvo-sutra cu prisustvovati njegovom ciscenju i sredjivanju nekih sitnica...
Temsa-bila na lakiranju i generalci motora

Prijatelj mi je rekao i da ce ovog proljeca najvjerovatnije ugraditi klimu na MB 0614... ;)

I jos nesto,Steyr i 0303 su dobili i reklame na bokove...sutra to mozda poslikam

elvis

Stara dama opet je sa nama,par detaljnijih slika za koji dan dok srede jos neke zavrsne sitnice ;)


elvis

Setra je zavrsena prije par dana..




Tomek

Ova Setrica je stara, ali stvarno izgleda dobro sređena ;)

elvis

Citat: Tomek  u Ožujak 30, 2011, 22:41:26
Ova Setrica je stara, ali stvarno izgleda dobro sređena ;)

Da,za svoje posliće je stvarno predobra,uglavnom radi prigradske linije trenutno do 20 kilometara udaljenosti,a mislim da je udobna i za duza putovanja