ex Livno bus, Livno

Autor Tomek, Ožujak 09, 2009, 20:25:57

Sule

Mozda su makeli objavu :/ pokusat cu nac ponovno video ;)

invisible

Članak iz 1999. godine.
Zgrada, koja se trebala nalaziti na ulazu u garažu, građena je u sklopu privatizacije Livno busa putem dokapitalizacije. Ni temelji nikada nisu bili dovršeni.

Sule

Kao da su nakon ove slike radovi odma stali jer dalje od ovoga se nista nije ni napravilo...

invisible

Nekadašnji 481-J-379

Sule

Citat: invisible  u Rujan 22, 2016, 19:05:46
Nekadašnji 481-J-379
Zna li se kad je rashodovan i kod koga je sve bia?

invisible

Zadnji put je vozio negdje oko 2008. godine, a do prije 6 mjeseci nalazio se u garaži Livno busa kada je dovučen u krug nekadašnje Tvornice boja i lakova Unimax.

Citat: Tlimfocit  u Lipanj 28, 2012, 23:50:30


Citat: shef  u Siječanj 18, 2014, 17:55:40
Dvije spašene sa starog foruma:

postano 05.04.07. by Tomek

29.06.07 by maky

Sule

Moja greska mislia sam da je ovaj MAN prodan nekoj firmi u Livnu...nesto sam pomisa.

ist

Nema firme u Livnu kojoj trebaju autobusi :)

Sule

E sad stvarno vise nista nije ostalo od Livnabusa osim onda dva MANa isprid bivsih garaza...zao mi ovog bilog MAN bio je lip mali bus.

Sule

U Stuttgartu 19.6.2009.
Foto: Goran Dimovski



Preuzeto sa FB stranice:Livanjski tragovi

invisible


Sule

Zanimljivo sta se sve moze pronaci na internetu ako se dovoljno njuska :D ;)

Nisan siguran ali mislim da se sve ove slike nalaze na BHbus.ba forumu.

I zna li netko gdje je koji bus zavrsio ima li jos koji ziv osim onih sta znamo da su otpisani :/





the hicMe

#312
Skyliner je isjecen, odrezali su mu krov jos prilikom transporta, ima i ta slika. Otidji na OLX.ba i naci ces oglase u kojem se prodaju dvije ex iLivnobus Skanije, jedna je sredjena i vozi, druga je u raspadu. Taj Cityliner na slici i još jedan koji je u vlasništvu Kalabrije je u ekstra stanju, kao nov izgleda, su jedini preživjeli od svih Neoplana.
Evo oglasi od Skanija:
http://www.olx.ba/artikal/21768181/autobus-scania/
http://www.olx.ba/artikal/23205355/autobus-scania-century/

Sule

Citat: the hicMe  u Studeni 13, 2016, 19:02:21
Skyliner je isjecen, odrezali su mu krov jos prilikom transporta, ima i ta slika. Otidji na OLX.ba i naci ces oglase u kojem se prodaju dvije ex iLivnobus Skanije, jedna je sredjena i vozi, druga je u raspadu. Taj Cityliner na slici i još jedan koji je u vlasništvu Kalabrije je u ekstra stanju, kao nov izgleda, su jedini preživjeli od svih Neoplana.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Znam za izrezane i na otpadu buseve ali za Scania-e nisam znao i sta je sa ovim Neoplanom N116/3H ovaj troosovinac za njega nista nisam cuo sta se sa njim dogodilo? Isuzu di je on okonca? Dvi avtomontaze su jos isprid garaza i onaj mali bili MAN je isto jos u Livnu ali devastiran. Iveco kombi sta je s njim bilo? MAN lions coach su davno prodani i ne znam je li jos koji fali....

Ako je nesto krivo ispravite ;)

the hicMe

Za troosovinca ne znam, znam da je Isuzu medju prvima sredjen, bio je u vlasništvu Autocommerca iz G. Vakufa/Uskoplja, sad je u Rivi iz Neuma.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk