Mercedes Benz Citaro G II

Autor Shole, Ožujak 18, 2009, 14:47:30

ikar


maky

Aha, dakle ipak ste u vodstvu sa 50% vozila u defektu, al polako, nismo ni mi daleko, svaki dan nešto novo...  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

ikar

U ovo uključi još da gotovo svakodnevno bar jedan od ovih šta voze nije ispravan  ;D  Neki dan je bila situacija 2/10  :)evil

Shole

Za Citare je to općepoznata činjenica, al je problem što sve više stoje i Classici koji se nikada nisu kvarili. Izgleda da polako, ali sigurno dolazi na naplatu kronično neodržavanje zadnjih godinu dana

ikar

Kronično neodržavanje + iskorištenost 0-24. Neki dan sam gledao i gotovo svi solo Conecti su prebacili 450tkm i bliže se pola milijuna.

Shole

To nije puno uzmu sli se u obzir njihove godine (šest), ali je problem u tome što su u zadnjih godinu dana prevalili preko 100 dok prije nisu niti 80 godišnje.  Noviji Classici se još dobro drže mada ih i tamo ima sa oko 450 tisuća, a dvije godine su noviji od Conectora

Klanaman

Sreo sam danas oko 14h kod Kuka 718 sa ugašenim displeyem. Vozio ga je mehaničar. Vjerojatno je išao na servis u Šop.

mivano

Citat: Klanaman  u Kolovoz 23, 2011, 18:33:31
Sreo sam danas oko 14h kod Kuka 718 sa ugašenim displeyem. Vozio ga je mehaničar. Vjerojatno je išao na servis u Šop.
A ja mislio da je na "probnoj" vožnji.  :(

shef

Tko se vozio, vozio se...
Po svemu sudeći više ih nećemo vidjeti na liniji budući se oprema ubrzano skida i prenosi u nove Conecte.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bocko

Osim vatrogasnog aparata i validatora te CityBus kompjutera nema neke opreme za skidati...
A volio bi da skinu jedan red stolica na početku da se zamijeni sa ovim širim na novom busu.

tramvajac 92

Validatore imaju, a vjerojatno i vatrogasne aparate. Zamisli da se zapali nekaj po putu, pa čitaš kako nije autobus stigao do kupca jer je izgorio do dolaska vatrogasacaa  rofl Jedino taj kompjuter ima smisla.

Drago mi je da sam se uspio provozati u 2 primjerka.

boky1975


man323

U vlasništvu Autotroleja su bili 7 godina i 6 mjeseci. Idući vlasnik - možda Promet (Split) ??
Citari facelift su mi najljepši od svih Citara, al su najkvarljiviji.

421

Citat: man313  u Studeni 27, 2016, 19:19:46
Citari facelift su mi najljepši od svih Citara, al su najkvarljiviji.
Po čemu si to zaključio?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Neko

Citat: 421  u Studeni 27, 2016, 19:31:51
Po čemu si to zaključio?

Ja se isto čudim takvim zaključcima, jer postotak kvarova na Mercedesu je manji od postotka kvarova na MAN npr., a stalno neke izjave slušam kako je Mercedes nekvalitetan, a MAN dobar.