Autobusi - razno

Autor t4, Prosinac 11, 2007, 16:01:42

sokre

Upravo sam izasao iz busa 109 kojeg je vozila jedna dama.

Nikakve zamjerke na voznju nemam, osim sto dama bas i ne drzi do svoje zenske strane.

Trebalo mi je par stanica da se uvjerim da je ona stvarno dama. :)

Recimo, vozacice tramvaja su potpuno druga prica ..

MAN19464

Nemora biti dama da bi vozila bus. Samo je bitno da dobro radi svoj posao.

tramvajac 92

Čestitam sokre, upravo si upoznao našu gospođu Štefaniju. Ona je na ovom forumu već legenda..

822DoDo

Citat: marin  u Studeni 06, 2012, 08:50:22
221 jučer bio na 121 sa naljepnicom napred, a ako baš hoćete (nisam mislio da je to važno pa nisam pisao) 177 nema naljepnicu gbr-a sa strane, 328 dobio odnapred, a 338 još uvijek nema nazad.
315 i 183 voze bez ZET-ovog loga napred.
Pa zar im je toliko tesko zalijepiti tih par naljepnica?
Das Beste oder nichts. MB

Tomek

I 309 straga nema garažni broj.

221

556 nema naprijed broj barem 6 mjeseci.

plavi ZET-ov bus volim

Dođem na Črnomerec i vidim jedan od Biodizela s linije 172 kako naprijed ima hrvatsku zastavu. Mislim da se radilo o gbr. 155, no nisam mogla dobro vidjeti, pošto ga je zastava prekrivala.
Baš me zanima kako su ju uspjeli namontirati na bus123 i jesu li je negdje putem izgubili, hehe. ;) U svakom slučaju, simpatično.  :D
Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

marin

Nisu je izgubili, imao ju je i gbr. 209 na tvojoj 121, kao i to da su obadva imala neki papir za Gotovinu i Markača-heroji...

tramvajac 92

Citat: plavi ZET-ov bus volim  u Studeni 16, 2012, 16:08:27
Dođem na Črnomerec i vidim jedan od Biodizela s linije 172 kako naprijed ima hrvatsku zastavu. Mislim da se radilo o gbr. 155, no nisam mogla dobro vidjeti, pošto ga je zastava prekrivala.
Baš me zanima kako su ju uspjeli namontirati na bus123 i jesu li je negdje putem izgubili, hehe. ;) U svakom slučaju, simpatično.  :D

Zakačiš špagom za brisače i nebu ti pala  :)

Tomek

Da, vidio i ja gbr 209 naprijed sa Hr. zastavom, išao malo prije u garažu :)

221

Ovo sam slikao radi probe, poslije skužio na slici da 544 ima napuknuto vjetrobransko.


MAN19464

Zakaj danas autobusi nisu okićeni zastavama?

221

Zar ih ne stavljaju samo za državne praznike, blagdane i dan grada?  ??? ???

MAN19464

#1468
Ja neznam koja su točno pravila, ali mislim da bi trebalo na dan sječanja
okitit autobuse zastavama.

tramvajac 92

148 dobio novi vozački sic.