ZET razno

Autor tamlover, Prosinac 30, 2007, 18:08:00

Ivan1983

Ali vidjet čemo u petak,dali če dotični gospodin doči na remizu na suočavanje sa vozačom i šefovima i kako če objasnit falsificiran i nevažeči pokaz??????

davor

mogu li ja kupiti karte na kiosku po 8 kn i potom iste prodavati u busu po 9? ???


smatram da se neka pravila moraju postivati, vozacu je u opisu posla i da prodaje karte. :-\

poznam neke ljude koji rade u ZET-u i cijenim ih. Ali cinjenica je da svakakvih vozaca ima, te da se svasta dogadja. Ali,
ima i puno  putnika koji se ne ponasaju u skladu s nekim normama kulturnog ponasanja

Ivan1983

Slažem se s tobom,ali putnik je doslovce poludio kad mu je vozač oduzeo pokaz i onda je rekao da mu da kartu i doslovce bacio 200kn na pod,pošto kolega nije imao da mu izvrati ostatak novca te je tako zamolio dečka koji se je vozio s njim da mu promjeni novce!!!!!

davor

znaci, jos jedan primjer novinarskog senzacionalizma i jednostranog gledista na cijeli slucaj.

Ivan1983

da nažalost je tako,kažem vidjet čemo u petak kaj če biti.Mogu samo reči da vjerujem kolegi i tom klincu jer ih obojicu poznajem,a ne nekom novinaru koji je sve ovo dobro napuhao!!!!

ikar

Citat: davor  u Siječanj 09, 2008, 13:59:57
mogu li ja kupiti karte na kiosku po 8 kn i potom iste prodavati u busu po 9? ???

Nisu li karte kupljene u vozilu i izvan njega različite  ???  Svejedno trebalo bi na karti pisat kolka je cijena!

davor

Nebitno je. Karta vrijedi bez obzira koja cijena pise na njoj..

Kako je objasnio Touringovac, nije uopce decko prodavao karte nego je mijenjao novac vozacu.
Novinari su krivo napisali clanak. ;)

STIB

Gdje se u Zagrebu nalazi ovo stajalište autobusa?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

tamlover

Heinzelova, između Vukovarske i Planinske?
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

STIB

Citat: tamlover  u Siječanj 24, 2008, 00:32:01
Heinzelova, između Vukovarske i Planinske?
Točno.
Evo malo šireg izreza:


Znak je inače privremeni, jer je već postavljen stalak za budući display.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU


STIB

Citat: kreso75  u Siječanj 25, 2008, 13:36:23
//http://www.24sata.hr/news/clanak/vozac-autobusa-stvorio-guzvu-i-nazivcirao-vozace/46791/

Citat:Vozač autobusa uzeo je premalen luk i nije mogao proći pored Colta. Trebao je samo vratiti se oko pola metra i proći pored auta, no on to namjerno nije htio učiniti nego je čekao da netko dođe i makne Colt. Zbog toga je, naravno, stvorio golemu prometnu gužvu - objasnio je D.V.
Čitatelj D.V. nema pravo!
Gužvu je naravno stvorio vozač Colta koji se parkirao gdje ne smije >:( >:(
(da nije D.V. taj vozač Colta?)
Slična situacija se do rekonstrukcije Kvatrića vrlo često događala na vrhu Heinzelove, iza kupališta.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

ikar

Po zakonu o cestovnom prometu vozač gradskog autobusa NE SMIJE voziti vozilo u rikverc bez pomoći službene osobe  ;D

manoplan

Moram ovdje iznjet svoje jutrašne iskustvo (da ne kažem ogorčenje) u AP Podsused.
Pošto sam bio u prolazu,uljudno sam zamolio gospođu na porti da poslikam školske buseve (koji su uredno bili složeni 20 metrara od ulaza,uredno kao sardine)
Gospođa je iste sekunde graknula 'NEMA SLIKAVANJA...NIŠTA....VAN'.Ja joj uljudno kažem da ću onda slikat izvana sa javne površine,na što je ona dodatno,blago rečeno,poludila i počela okretat ( još ima onaj na okretanje) telefon vičući ZOVEM POLICIJU;AKO SE NE MAKNEŠ.
Kao što vidite slika nemam.  ???.Svaka čast  ;D

tamlover

Ja ne znam ima li negdje u APP-u znak sa zabranom fotkanja. Ali nakon takvog ponašanja ja bih simbolično rečeno (hm, nažalost?) ispucao cjeli film pred njezinim nosom.

Da se osvrnem i na gornji post ikarov kojeg do sada nažalost nisam vidio. Na 127,128,137,130 i još nekim linijama okretište je rikverc metoda. Ako krše zakon grad bi se trebalo pritisnuti da naprave odgovarajuća okretišta, ili pak ostavit kontrolore i prometnike na ta okretišta :P
...i bilo je lepo i navek TAM bu....