ZAVIDOVIĆI-SARAJEVO-MOSTAR-ČAPLJINA-NEUM

Autor ahmoo, Lipanj 10, 2009, 09:53:46

ahmoo

Eh vjerujem da ovdje ima mnogo mnogo šofera koji su barem jednom vozili za Neum preko Hutova! Eh i ja sam konto ove godine malo da sprasim za Neum al isto tako preko Hutova! Isao sam prije dvije godine preko Hutova busom al mislim da sada ne bih znao! Pa ako neko zna onako od oka da mi kaze kako ide put, tj. kroz koja mjesta sve treba da prodjem! Ili jos bolje ako znate za kakvu kartu na netu pa da pogledam!

Hvala
:D :) :D ;)

trucker

Ma kakva karta jadan ne bio ;D ;D ta ne možeš zalutat.
Skreneš sa famozne M17 prije same granice,imaš 3 puta skrenuti desno i to je to...uostalom imaš putokaze.Samo polako,vrlo je usko i loša je cesta a u sezoni zna biti gužva dozlaboga.Moj ti je savjet da ideš okolo,preko hrvatske,vremenski isto a voziš se cestom sa dva traka a ovamo je na najširem dijelu 4m.To ti je cesta od vremena rimljana valjda,samo malo stavili asfalta po njoj ;D ;D

aaaaa

Citat: trucker  u Lipanj 10, 2009, 11:24:07
Ma kakva karta jadan ne bio ;D ;D ta ne možeš zalutat.
Skreneš sa famozne M17 prije same granice,imaš 3 puta skrenuti desno i to je to...uostalom imaš putokaze.Samo polako,vrlo je usko i loša je cesta a u sezoni zna biti gužva dozlaboga.Moj ti je savjet da ideš okolo,preko hrvatske,vremenski isto a voziš se cestom sa dva traka a ovamo je na najširem dijelu 4m.To ti je cesta od vremena rimljana valjda,samo malo stavili asfalta po njoj ;D ;D

Upravo tako. Brateee ovo izbjegni ako ikako možeš. Ja sam išao tom cestom ( ako se može tako nazvati) sigurno 10 puta i svaki put je bio "doživljaj". Ambijent užasan. Sva gamad koja postoji insekti kukci žabe zmije lisice tu ih možeš vidjeti zasigurno bez problema. Nije baš prijatan prizor kad pogledaš slučajno kroz prozor a zmija gmiže po stijeni. U posljednje vrijeme mjestimično su ga proširli da bi se veća auta mogla mimoilaziti.

erobuss

Dobro ti ljudi kažu, Čapljina - Metković - Opuzen (na petlji nastavi ravno, nemoj desno otić za Split) - Klek - Neum...  ;)
Metković - Neum 20-ak minuta vožnje...

ahmoo

Hvala vam drustvo na savjetima! Nego frka mi je imam buraza koji nema godine za licne, pa sam konto njega vodit! Al eto izgleda da ce on biti izbrisan sa spiska :D
:D :) :D ;)