Gradska i prigradska stajališta 2

Autor kico101, Studeni 21, 2007, 22:01:20

Mirta


Čini mi se da se tu netko igrao i s arapskim i rimskim brojkama.
Nikad ne reci:"Nikad!".

celicana

Svako toliko prođem taj krug korekcije linije 7 , pošto me zanima tehnologija prometa uvijek kada se vozim ako ima mjesta u autobusu sjedam na stranu gdje su nazivi stajališta.Ovdje je greška od samog postavljanja naziva stajališta.Slična greška je bila u numeraciji u Škurinjskoj cesti (staro Škurinje) koja je ispravljena.Sva ostala stajališta koja nisu devastirana (razbijena ,išarana ) na gradskim linijama su točno obilježeni  nazivi.U prilog ovog na Vežici odmah sam u rubrici Home "Kontaktirajte nas" obavijestio Autotrolej čim sam to vidio. Prošlo je od tada više od najmanje dvije godine (dok još nisam znao za ovaj forum). Pokušao sam i na promet@autotrolej.hr. bez uspjeha.Da nazivi nisu namjerno zamijenjeni ide u prilog i to da bi bilo takvih primjera još na gradskim linijama koje jako dobro poznajem ,osim toga nazivi stajališta ne stoje tako nisko da bi ih se moglo lako odlijepiti i ponovno zalijepiti. 

ikar

Pošalji na direktor@autotrolej.hr  kad već nije bilo odgovora  ;)

celicana

Želio bih se zahvaliti kolegi s foruma Ikaru koji me uputio na adresu direktor@autotrolej.hr gdje sam nakon nekoliko ne odgovorenih pitanja o krivo označenim stajalištima na Gornjoj Vežici (linija 7) na drugim adresama konačno dobio odgovor. Zahvaljujem se i glasnogovornici Autotroleja gospođi Kristini Prijić koja je odgovorila da su obilaskom utvrđene nepravilnosti ,nove ispravne naljepnice su naručene i čim stignu bit će pravilno zaljepljene. ;)

kico101

Jutros primijetio potpuno uništenu čekaonicu na Zdravka Kučića I. Stakla i dijelova ima 30 metara od nje, a sama čekaonica je toliko razbijena da izgleda kao da ju je pogodio projektil. Fotke, nažalost, nemam.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano

Čekaonica na Lokvi već više od mjesec dana čeka nova stakla nakon što je njena konstrukcija bila iskrivljena - vjerojatno posljedica udara autom.
MO je potrošio milijune kuna na sanaciju vandalizma izvršenog na čekaonicama, a jako se dobro znaju počinitelji.  >:(

ikar

Citat: celicana  u Veljača 18, 2011, 15:11:33
Želio bih se zahvaliti kolegi s foruma Ikaru koji me uputio na adresu direktor@autotrolej.hr gdje sam nakon nekoliko ne odgovorenih pitanja o krivo označenim stajalištima na Gornjoj Vežici (linija 7) na drugim adresama konačno dobio odgovor. Zahvaljujem se i glasnogovornici Autotroleja gospođi Kristini Prijić koja je odgovorila da su obilaskom utvrđene nepravilnosti ,nove ispravne naljepnice su naručene i čim stignu bit će pravilno zaljepljene. ;)

Danas su "montirali" ispravne naljepnice na stanicama po Vežici.

Shole

Sad ih izvolite javno pohvalit kad ste davili ovdje oko tako minorne stvari ko šta je naziv stanice, jel broj 2 ili 3, who cares

kico101

Možda većinu nije briga, ali detalji upućuju na to da se neki poslovi izvode bez volje i osjećaja. Gledam nove natpise. Sada su ispravno postavljeni; pohvale za brzu reakciju ( očito nakon primjedbi na ovom mjestu ). Ali zašto je smanjen font natpisa? Zar postojeći nije dovoljno dobar ( bar se vidi iz daljine )? To su stvari koje meni nisu jasne. Zašto mijenjati nešto što je bilo dobro?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

#174
Prvi natpisi su limene ploče koji imaju ugravirane (odnosno ispupčena) slova, ovo su naljepnice koje naljepljene na prethodne ploče.

Shole

Citat: kico101  u Veljača 22, 2011, 08:17:30
Možda većinu nije briga, ali detalji upućuju na to da se neki poslovi izvode bez volje i osjećaja......

Naravno da se to izvodi bez volje, al je žalosno što se i puno puno važnije stvari poput voznih redova ili vozačevih tablica isto rade bez imalo zainteresiranosti.  I onda se čudimo što su nadrkani i putnici i vozači. Pa kako neće bit

kico101

Citat: ikar  u Veljača 22, 2011, 09:50:31
Prvi natpisi su limene ploče koji imaju ugravirane (odnosno ispupčena) slova, ovo su naljepnice koje naljepljene na prethodne ploče.
Znam, ali to ne znači da na naljepnicama nisu mogla biti veća slova. Kada netko tko nije iz grada dolazi busom na stajalište, može kroz vozačevo staklo iz daljine vidjeti da li je to točka gdje želi sići, a bez da bespotrebno zapitkuje vozača. Ali nema veze, uskoro će ugraditi najavu stanica, pa to neće biti toliko bitno. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Ruske

Citat: kico101  u Veljača 22, 2011, 12:03:40
Ali nema veze, uskoro će ugraditi najavu stanica, pa to neće biti toliko bitno. ;D
jesam li nesto propustio?

jedan_019

Najava stanica?!  buljimir

Kico, ti plaćaš ugradnju?  :P

Shole

samo mi još falilo da mi netko cijelu smjenu drobi stalno jedno te isto.