Gradski prijevoz – fotografije

Autor stipe15, Siječanj 31, 2008, 17:18:34

TAM

Ovom jadniku još nisu sredili prednju masku >:(
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Joj sjećam se kad je mene ovaj prošle godine vozio par mjeseci...ah nostalgija,nedostaje mi nekako,zato nam još vozi Buco,ali sada tamić.

citaro

Jesu li to ovom O405N ozbiljno stavili zavjese  :o ??!!

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

lions

Citat: citaro  u Svibanj 07, 2014, 00:33:53
Jesu li to ovom O405N ozbiljno stavili zavjese  :o ??!!
Pa zašto ne bi? Kad vozi od Pirovca do Šibenika ujutro na jednoj strani uvijek sunce tuče, a nema spasa...

TAM

Kršina od Aabenre izgleda kao da je sastavljena od dijelova s auto otpada  ::|

gbr 813 (ŠI 968-FL)

gbr 420 (ŠI 971-FL)


Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Slažem se za Aabenruu,taj nažalost mene popodne zna vozit doma u 20:00.
Prednji dio izgleda katastrofalno.
Zanimljivo je to da je došao iz Trondheim-a u Norveškoj.

TAM

Ovaj 806 je stalno u kvaru  ;D
Dani ponosa i slave!
    

actros


Teutonic

U ciloj državi nema boljih šofera,naši su pravi šaljivci  ;D
Meni je predobro gledat kako se displej mjenja ja sam cijelo vrijeme mislija da su to LED displejevi al san tek prije par dana skužija da su crne i žute kockice ;)

lions

Ja sam općenito zadovoljan šoferima, ali i putnici kod nas su sasvim u redu. Na ovom forumu sam čitao iskustva napada na šofere, bezobrazluka putnika... kod nas toga nema.
U Zagrebu ako ne ponudiš starijima sjedalo ispadneš nekulturan, a kod nas ljudi govore "neka mladost sidi.."
Meni je lijepo voziti se našim autobusima.

Teutonic

#326
Slažem se,no bio je samo jedan put prije par godina kad mi nije bilo lijepo se vozit-7. misec,po vručini negdi 11 ujutro,vozija stari Steyr,relacija Vodice-Srima-Šibenik
puno sve putnika domaćih i stranih,u busu je jaako vruče,čak i s otvorenim prozorima,ljudi su molili da šofer otvori zadnja vrata a on nikako.
Al moran se složit sa šoferon on to radi zbog sigurnosti putnika (i da mu ne dođe kontrola pa vidi)

A to u vezi dizanja starijima nije uvik istina tu,stariji muški kažu neka mladost sidi,a babe su kao "operirale kolino" čin triba u bus uć a 2 minute ranije ih vidiš kako balaju sa pijace noseći najlone sa povrćen i pečenom kokošom da stignu na svoj bus jer in je drugi tek u tri i po.
Još jedna situacija par dana ranije-na Srimi,povratak iz Šibenika u 14:00,djevojka se digla s mjesta i izašla iz busa,pa joj prijateljica ide sjest,no neka "stara" kojoj nema 50 godina stvori scenu i djevojka joj se digne da samo stane zanovitati-Zaključak-ako očete,dižite se samo pristojnima i onima jako starima.

tamlover

Ajme nije vas ponekad za čitat :( Čemu ova zadnja tri posta u temi sa slikama??
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

TAM

A jesu mu našli pravo mjesto za prišiti ovu naljepnicu  ::|

Dani ponosa i slave!
    

lussin

Očito su bili ljeni da ili oboje natpis ZET ili ga skinu (ako se može),ovako su riješili stvar jednim potezom ruke