Razno

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:20:18

Josip-Split

Citat: koordinator  u Lipanj 20, 2013, 16:26:39
Kad je 218 počea onako dimit?  ???

vozi 6 godina u Prometa...šta se čudiš   ;D

Paško

http://www.promet-split.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=366&Itemid=987

Na Prometovom webu je izašao plan javne nabave za 2013., a tu se spominje i nabava novih vozila, a to su 4 solo i 4 zglobna niskopodna autobusa, 8 poluniskopodnih i 5 minibusa (već spominjana nabava od 51 milijun kuna)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!


koordinator

NAJAVA IZMJENE VOZNOG REDA OD 01.07.2013.
Dana 01.07.2013.g dolazi do izmjene voznog reda autobusnih linija broj 38, 86, 90 i 91.


Zanimljivo kako će ova 38ma preko noći postati normalna cjelodnevna linija...

netko

Citat: koordinator  u Lipanj 29, 2013, 13:30:09

Zanimljivo kako će ova 38ma preko noći postati normalna cjelodnevna linija...
Plati,pa se rugaj. ;)
Kaštelani imaju vjerovatno dovoljno novaca za subvencioniranje linije,mada izgleda malo ipak previše polazaka od 8 do 15.Ispada svakih 10min zajedno sa 37mon da će biti polasci za Kaštela.Pitanje je da li će autobus voziti prazan ili......(s obzirom da nema škole) i možda postavlja pitanje rezanja nekih polazaka.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

koordinator

Ma ima uvijek ljudi ali isto je to malo previše, dva polaska u satu bi bila sasvim dovoljna. Pitanje je šta će voziti na toj liniji i kako će to utjecati na raspored buseva na 37mi jer i uz ove nabavke su i dalje u knap sa busevima, a linija će zahtijevati 5-6 (???) buseva.

Bocko


Mladići su Prometov autobus koji vozi na relaciji od Splita do Trogira pokušavali upaliti nekoliko desetaka metara. Čitatelj ne zna jesu li ga uspjeli pokrenuti
http://www.24sata.hr/neobicno/plati-kartu-pa-guraj-bus-kroz-kastel-stari-pomagali-vozacu-322796

TAM

#1057
Ovo bi trebao biti gbr. 151 Dali netko znade više o ovome jer su oštećenja vrlo velika? Slike su s facebook stranice Nike Transporta.


Dani ponosa i slave!
    

Paško

To je 151, a ovo se dogodilo prije više od godinu dana good_boy
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

bridge

A kako je ovo bilo ne razumijem po slikama ima oštećenja i na zadnjem kraju je li udes sa drugim ili je sam udario?

TAM

Citat: Avtomontažafan  u Srpanj 20, 2013, 12:55:40
To je 151, a ovo se dogodilo prije više od godinu dana good_boy
Je tako je. Ja sam pomislio da je 159 jer je ostao bez Prometove sheme. Moja greška
Dani ponosa i slave!
    

NP-549


Bocko

Ovako na lijevo je u Splitu, a u Srbiji baš testiraju nove nagibne autobuse za desnu stranu

Navodno ipak splitski pobjeđuju


XDonald

Šta se još neće dogodit  >hammer<  >hammer<  :o  :o  :o  :o

Zna li neko u kojem je to bilo garažnom broju  ???