Razno

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:20:18

netko

Izašao je raspored "novih" linija-3 i 17.Linija 3 je više manje u redu i dosta pokrivena sa polascima.Svakih 15 i 20min,no međutim linija 17 izgleda prilično osakaćeno.Razmaci među polascima-25min ne priliču baš gradskoj liniji.Osim toga linija pokriva značajne djelove Splita,Pljud i Spinut(studentski dom).
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

koordinator

Upravo tako! Baš mi nije jasno zašto je nisu pojačali jer je trica (bila) jako frekventna, a opet su bile gužve. Ne znam kako će 17-ka to sve stizati u udarne sate kada se učenici s njom voze u školu i iz škole. I mogli su barem razdvojiti vozni red na dva smjera kao što je i dosad bilo (iako je kružna linija) da se makar okvirno zna kada će doći iz drugog smjera jer je sada trasa poprilično duga.

Paško

#932
Ovih dana Promet planira ukinuti besplatni prijevoz članovima obitelji vozača i ostalih zaposlenika. Stvarno jadan potez, ali brojni se ne daju, tako da im najvjerojatnije akcija neće uspjeti.
Dopustiti besposlenim penzionerima da po se po cijele dane besplatno vucaraju po autobusima, a zabraniti u ovoj krizi ljudima da zbog firme uštede kojih stotinjak kuna, žalosno
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

STEFI- GRAF

Ček ček sve pomalo i kolegi će kartu morat naplatit ;D

STress

Biće cirkusa kad kontrolor uđe u bus pregledavat karte, a kolega ga izbaci jer nije validira svoju...  8-8

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

STress

I tako u povijest ode čuvena "Berekinova" fotomontaža "4 BRDA - CIVILIZACIJA - BRDA"...   :-\

STEFI- GRAF

A kiliko smo puta je pogurali da upali još dok su vozile Ikače sa zadnje stanice par metara i nizbrdo da sastavi bilo pa se spominjalo. ;D ;D ;D ;D ;D :) :) :)

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Paško

Ni ja ne vidim u čemu je tu toliko velik problem, za puno ljudi (da ne spominjem penzionere :)evil) je ovo čak i bolje rješenje. Ipak, ne može se svima udovoljiti, sad fali autobusa za Skalice i ostale okolne kvartove na (staroj) trasi trice, novu 17ku treba pojačati.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.


Urbino LE

I opet spomen novih vozila, pa valjda će onda i počet stizat.

troosovinac

Citat: Urbino LE  u Rujan 20, 2012, 20:29:14
I opet spomen novih vozila, pa valjda će onda i počet stizat.
oče kad se dogovore koja če boja bit  ::| ::| ::| ::| ::| ::|
bela lađa

Tomek