Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

maky

Nije istina da je g.b.169 u kvaru vec dva mjeseca. Ja sam se prije jedno 10 dana zadnji put vozio u njemu...

G.b. 168 definitivno nije najbolji sa onom getribom koja lupa.

Ti papini inace jesu kvarljivi i problematicni, ali to su relativno mladi autobusi da bi se vec bacili. Nismo mi neka bogata zemlja.

A g.b. 171 i 172 voze kako - tako. Ne smijemo zaboraviti i koliku kilometrazu oni svaki dan vrte (papini voze samo Omis i Trogir).

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

168 uglavnom vozi za Omiš.
169 i 170 od "0-24" svaki dan na 37.
171 i 172 onda voze(ali ne na 37),ali ja ih sigurno nisam vidio od ljeta.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

g.b. 169 i 170 su trogirski i oni voze samo liniju 37.

g.b. 168, 171 i 172 su omiški i oni voze samo liniju 60.

Evo baš sam i večeras vidio g.b. 169 da je u pogonu, a 170 je došlepan u garažu.
Čini mi se da je trenutno g.b. 171 pokvaren, ali g.b. 172 vozi...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

I to su 169 i 170 jako dugo vozili,odnosno jako dugo voze bez velikih kvarova s obzirom kakve su probleme imali.

BTW
Gdje je 100,uopće ga nevidim u garaži???
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

G.b.683 stoji u Velebitskoj na liniji 9. Pukla prednja lijeva guma.
Bit ce sad posla sa trilexicom za skinit, zamijenit i dotezat...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

mat

Večeras oko 22.45 zapalio se MAN g. b. 189 na liniji 1 u ulici Domovinskog Rata pokraj auto kuče Vrdoljak. Vozač je na vrijeme primjetio da se zapalio i pokušao ga je ugasiti vatrogasnim aparatom ali nije uspio pa je zvao vatrogasce koji su ubrzo stigli i ugasili vatru. Vidio sam kad su ga šlepali neoplanom izgorio je veliki dio oko motora i puknuta zadnja šajba. U busu se nalazila  uz vozača samo jedna osoba koja je neozlijeđena.


markost

eto još jedan manje .       :P

Paško

Dobro je reka jedan koji ga duži: "Maknit ću se ja od ovoga busa. To je nesrića." Prvo ono s mehaničarom, pa sad požar.
A dosta mu je i ova reklama stajala.
Sad se samo možemo zapitati:
Kamo nas neodržavanje nosi?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

conecto

Ja bih radije zaključke donosio kad (i ako) se utvrdi uzrok požara.
A ne mora biti "još jedan manje", prema slikama nije kompletno izgorio, valjda će se dati taj bus složiti.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tramvajac 92

Ma koliko su se puta su u Zagrebu zapalili NG272 pa su svejedno vozili do nabavke ovoliko novih autobusa?
Da se je zapalila Avtomontaža ili O305(G) onda sumnjam da bi ga se popravljalo al da se bus iz 2003 neće popraviti to sumnjam.


maky

Dajte ljudi, pa to je 7 godina star autobus. Naravno da će ga sredit. Nema se tu šta, izmjenit elektriku, kabele, gumištucne, raznorazne dovode - odvode, promijenit šajbu i ostale sitnice, pali i vozi...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Ja nisam reka da će ga rashodovat nego da ga neko vrime neće bit, a trenutna situacija je zna se kakva.  ;)

COVIK

To je ukleti bus triba ga rashodovat-
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...