Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

COVIK

Citat: Avtomontažafan  u Listopad 03, 2012, 20:59:48
188 je danas ujutro krepao na Križinama. Ugasio se, a problem ga je ponovno upaliti. Njegov rad u leru je dosta čudan i nije čudno da se gasi...

Je je i onda oko dvi ure popodne dođe mečka od "Nike transport" i odšlepa ga u nepoznatom smjeru buljimir
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

STEFI- GRAF

Čovik onaj kamion za šlepanje  od Nike nije mečka nego vojni Fap glumac koji tvornički ima ugrađenu mečku 350ks samo je preuređen u šlep vozilo.

troosovinac

Citat: COVIK  u Listopad 04, 2012, 22:48:56
Citat: STEFI- GRAF  u Listopad 04, 2012, 15:51:20
Čovik onaj kamion za šlepanje  od Nike nije mečka nego vojni Fap glumac koji tvornički ima ugrađenu mečku 350ks samo je preuređen u šlep vozilo.

A jbg nisam gleda oznaku,po zvuku sam zaključija da je mečka,Nemoj zamirit ;D
a desi se to i pametnijem  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
bela lađa

STEFI- GRAF

Ma ko može Čoviku zamirit :) :) :) :).Nema nigdi oznake jer su ja mislim poskidane razlika između Fapa glumca i Mečke je sprida u maski na kabini ali nećemo skrećat s teme.

Paško

#379
146 se prije par sati ugasio na Pazaru, i to na semaforu na raskrižju (išao je prema Primi) pa sad stoji tamo i stvara ogromnu gužvu
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Degeneral

I još je tamo. Ja maloprije proša  ;D

koordinator

Dakle, to je izgledalo ovako...
Slikano nedugo nakon što se ugasio.


Meštri su pokušali srediti nešto.


Nisu uspjeli i autobus su ostavili nasred raskrižja te stavili trokut iza.
Slikano oko 20:30h.


Bilo ga je jako teško zaobići sa zglobnjakom, a jedan se shole malo preračunao i previše je zalomio pa ga zadnja osovina nije mogla izgurati u zavoju i nastao je kompletni zastoj na raskrižju.

Josip-Split

 izgasija se nije ima dovod goriva večeras su ga doslepali

COVIK

Citat: Avtomontažafan  u Listopad 12, 2012, 17:34:31
146 se prije par sati ugasio na Pazaru, i to na semaforu na raskrižju (išao je prema Primi) pa sad stoji tamo i stvara ogromnu gužvu

Samo za kolegu ;D ;D ;D

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

XDonald

g.b. 191 je danas oko 16:15 bio pokvaren na firulama na stanici

netko

63 ostao ležati na stanici u Resniku.Sreća pa ima dovoljno mjesta sa strane.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

guest16

g.b. 183 viden kraj glavicina u kvaru  >hammer<

koordinator

Nije bio u kvaru nego je čekao polazak za liniju.

guest16


actros

252 se odlučio odmoriti u Solinu, no prometove jake snage riješile stvar do 8.15