Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

troosovinac

Citat: Bole  u Listopad 08, 2009, 21:03:56
Citat: troosovinac  u Listopad 08, 2009, 19:42:27
Citat: Bole  u Listopad 08, 2009, 00:46:17
Sa papinima uvik problemi, a nedavno je šlepan.... ovo je baš mercedesov izlet u nepoznato, početak EDC-a, istraživanje nečega novoga i eto....
genijalci ih sredili ne mislim na vozače!

Nego na koga misliš?
kad se vidimo pričat ču ti!
bela lađa

maky

g.b. 63 ostao pokvaren na kolodvoru u Trogiru. Izgleda da je getriba...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

troosovinac

Citat: maky  u Listopad 12, 2009, 23:52:50
g.b. 63 ostao pokvaren na kolodvoru u Trogiru. Izgleda da je getriba...
čudno,a novi bus!!!!!!!
bela lađa

netko

I g.b.91 "ostao" danas u Trogiru.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

troosovinac

Citat: netko  u Listopad 14, 2009, 13:53:28
I g.b.91 "ostao" danas u Trogiru.
DA MU SE KLIMA NIJE POKVARILA!!!!!
bela lađa

djstiv

da li možda netko zna što je sa busom b.r. 172(imex banka) inače vozio kao 60-ka...več 6 tjedana ga nema nigdje na cesti.... :(

maky

A već duže vrijeme stoji parkiran naopako, znači da je u kvaru. Neznam šta je točno, al vjerujem da ćeš dobit odgovor u roku od par dana  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

troosovinac

Citat: maky  u Listopad 31, 2009, 19:13:51
A već duže vrijeme stoji parkiran naopako, znači da je u kvaru. Neznam šta je točno, al vjerujem da ćeš dobit odgovor u roku od par dana  ;)
ČIK POGODI IZ DVA PUTA!
bela lađa

djstiv

a recite mi sta je sa buson g.b.195(ako se ne varam)-bivsi "pivac". naime taj bus je prosao masu popravaka ali njegov neugodan zvuk iz motora je i daljne nepromjenjen(u zadnjih oko 6 mjeseci)....zaista ga je neugodno cuti kada prode pored vas a kamoli kada se voziš u zadnjem dijelu busa....

maky

Citat: djstiv  u Studeni 01, 2009, 22:04:18
a recite mi sta je sa buson g.b.195(ako se ne varam)-bivsi "pivac". naime taj bus je prosao masu popravaka ali njegov neugodan zvuk iz motora je i daljne nepromjenjen(u zadnjih oko 6 mjeseci)....zaista ga je neugodno cuti kada prode pored vas a kamoli kada se voziš u zadnjem dijelu busa....
Takav vozi još od ljeta prošle godine. Ja neznam šta mu je, a oni koji bi trebali znati, očito ih nije briga. Ili možda ni oni neznaju?! Ništa me nebi začudilo.

Činjenica jest da on već godinu i 5 mjeseci radi kao traktor i to su svi primjetili, ali nisam uspio saznati zašto je to tako... Nšta te ne treba čudit, to je Promet Split...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

JA!!!

Danas na liniji 48 osta u kvaru g.b. 166 oko 13:15 u Marini...najvjerojatnije osta bez zraka. Sad ga više nema. Ko zna šta je display na stanici u Dogradama reka za to???  ;) ;)

Inače, Neoplani dosta zezaju zadnjih dana. Na 161 ne rade prednja vrata, a 164 nikako ne upada u rikverc.
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

netko

A s mjenjačem od g.b.166 vozači se boru kao s neznam čime.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

JA!!!

Citat: netko  u Studeni 20, 2009, 21:56:43
A s mjenjačem od g.b.166 vozači se boru kao s neznam čime.
Istina. Mjenjači na neoplanima su katastrofa, teško upadaju u brzinu i na mistu i u vožnji. Neću zaboravit kad je prošle godine neki šofer udarija u onaj stup šta nosi nastrešnicu na kolodvoru u Trogiru. Nikako mu nije moga upast u rikverc i on je proba par puta malo pomaknit autobus prema naprid ne bi li uspija ubacit. Međutim, malo se zanija i očeša oni stup, a autobuson se prolomija pljsesak i ovacije. Nakon toga je odma upa u rikverc, a vozač se lagano crvenija... ;D
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

troosovinac

Citat: JA!!!  u Studeni 20, 2009, 21:10:53
Danas na liniji 48 osta u kvaru g.b. 166 oko 13:15 u Marini...najvjerojatnije osta bez zraka. Sad ga više nema. Ko zna šta je display na stanici u Dogradama reka za to???  ;) ;)

Inače, Neoplani dosta zezaju zadnjih dana. Na 161 ne rade prednja vrata, a 164 nikako ne upada u rikverc.
displej sve bilježi pa i to. pisalo je vozilo u kvaru.
bela lađa

troosovinac

Citat: JA!!!  u Studeni 20, 2009, 22:12:51
Citat: netko  u Studeni 20, 2009, 21:56:43
A s mjenjačem od g.b.166 vozači se boru kao s neznam čime.
Istina. Mjenjači na neoplanima su katastrofa, teško upadaju u brzinu i na mistu i u vožnji. Neću zaboravit kad je prošle godine neki šofer udarija u onaj stup šta nosi nastrešnicu na kolodvoru u Trogiru. Nikako mu nije moga upast u rikverc i on je proba par puta malo pomaknit autobus prema naprid ne bi li uspija ubacit. Međutim, malo se zanija i očeša oni stup, a autobuson se prolomija pljsesak i ovacije. Nakon toga je odma upa u rikverc, a vozač se lagano crvenija... ;D
dva velika vozača raspravljaju. svaki NEOPLAN se lipo šalta u rikverc samo triba znat kako!!!!!! JASNO????
bela lađa