Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

JA!!!

Citat: troosovinac  u Studeni 21, 2009, 17:41:04
Citat: JA!!!  u Studeni 20, 2009, 22:12:51
Citat: netko  u Studeni 20, 2009, 21:56:43
A s mjenjačem od g.b.166 vozači se boru kao s neznam čime.
Istina. Mjenjači na neoplanima su katastrofa, teško upadaju u brzinu i na mistu i u vožnji. Neću zaboravit kad je prošle godine neki šofer udarija u onaj stup šta nosi nastrešnicu na kolodvoru u Trogiru. Nikako mu nije moga upast u rikverc i on je proba par puta malo pomaknit autobus prema naprid ne bi li uspija ubacit. Međutim, malo se zanija i očeša oni stup, a autobuson se prolomija pljsesak i ovacije. Nakon toga je odma upa u rikverc, a vozač se lagano crvenija... ;D
dva velika vozača raspravljaju. svaki NEOPLAN se lipo šalta u rikverc samo triba znat kako!!!!!! JASNO????
NIJE JASNO! Možda nisan veliki vozač, ali zato mogu pripoznat kad mjenjač neće šalta u rikverc. Po toj teoriji u Trogiru nema dobroga vozača jer se svakome dogodilo da mu nekad nije tija upast u brzinu, a problem nije u njemu nego u busu. ???
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

troosovinac

ima dobrih vozača u RJ TROGIR al ima jedna caka ako neupadne. tu caku ču ti reč ako mi budeš kolega.
bela lađa

maky

Danas u 14:05h točno na Pazaru ostao g.b. 65 u kvaru na liniji 60... Nastao je kaos...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Citat: netko  u Studeni 27, 2009, 23:42:49
Što je sa petim O345G,mislim g.b.168.O njemu nismo ništa rekli.
Odnese ga đava... Bilo bi bolje da si muča...

Večeras je na Lovrincu g.b. 168 imao havariju. Nisam točno razumio u čemu je problem, ali koliko čujem, mislim da je blok motora gotov. Uglavnom, iza njega je ostala velika lokva ulja i nafte na cesti. Policija je zatvorila jednu traku brze ceste, županijske ceste su posuli pijesak, itd...
Kako nije bio sposoban sam doći u garažu, došli su ga šlepati sa g.b. 198 (zato jer vozila za šlepanje nemaju, a treba ga pod hitno nabavit!!!). Mislim, suludo je raskopati prilično nov autobus i njega koristit za takve stvari...

Uglavnom, ovako je to izgledalo (nažalost su fotke loše jer je bio mrak):








g.b. 168 nije imao ni zraka, pa su morali prespojiti sa g.b. 198:



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Još je jedini živ ostao onda g.b.171. ;D

Nerazumim se baš u mehaniku motora,ali mislim da je blok motora jako jako gadna stvar.
Mislim da se to neče dati spasiti nego jedino novi motor. ???
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

djstiv

Citat: maky  u Studeni 24, 2009, 18:12:24
Danas u 14:05h točno na Pazaru ostao g.b. 65 u kvaru na liniji 60... Nastao je kaos...

ne kužin...kako su ga uspili osposobiti...da bi dotični bus već za 2 sata i 25 min vozio redovno na liniji....i ako je crka bus na pazaru(pri početku linije) zar se ne bi trebao poslat neki kao rezervni bus ili tako nesto?????

djstiv

Citat: netko  u Studeni 28, 2009, 00:16:09
Još je jedini živ ostao onda g.b.171. ;D

Nerazumim se baš u mehaniku motora,ali mislim da je blok motora jako jako gadna stvar.
Mislim da se to neče dati spasiti nego jedino novi motor. ???

stani malo pa g.b.172 je 'žrtvovan' za ostale mg345o pa nie valjda da g.b.169 i g.b.170 ne funkcioniraju????


maky

Citat: djstiv  u Studeni 28, 2009, 00:32:39
Citat: maky  u Studeni 24, 2009, 18:12:24
Danas u 14:05h točno na Pazaru ostao g.b. 65 u kvaru na liniji 60... Nastao je kaos...

ne kužin...kako su ga uspili osposobiti...da bi dotični bus već za 2 sata i 25 min vozio redovno na liniji....i ako je crka bus na pazaru(pri početku linije) zar se ne bi trebao poslat neki kao rezervni bus ili tako nesto?????
A očito je neka sitnica bila u pitanju...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Citat: djstiv  u Studeni 28, 2009, 00:35:24
Citat: netko  u Studeni 28, 2009, 00:16:09
Još je jedini živ ostao onda g.b.171. ;D

Nerazumim se baš u mehaniku motora,ali mislim da je blok motora jako jako gadna stvar.
Mislim da se to neče dati spasiti nego jedino novi motor. ???

stani malo pa g.b.172 je 'žrtvovan' za ostale mg345o pa nie valjda da g.b.169 i g.b.170 ne funkcioniraju????


A tribali bi funkcionirat i svako malo ih izbace na cestu, ali svaki put kad izađu ne funkcioniraju kako bi tribali...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

troosovinac

šteta za slike da su bolje vidia bi se tehnički direktor!!!!!!!! baš šteta!
bela lađa

maky

Citat: troosovinac  u Studeni 28, 2009, 11:32:14
šteta za slike da su bolje vidia bi se tehnički direktor!!!!!!!! baš šteta!
Da, zaboravio sam njega spomenut. Koordinirao je akciju ko da je magistar prometa. Inače ga nebi ni spomenuo, al kad je već negodovao da će se pojavit na forumu,  onda ga se vrijedi spomenut. Drugi put će pazit šta govori i pred kim...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

troosovinac

Citat: maky  u Studeni 28, 2009, 13:13:56
Citat: troosovinac  u Studeni 28, 2009, 11:32:14
šteta za slike da su bolje vidia bi se tehnički direktor!!!!!!!! baš šteta!
Da, zaboravio sam njega spomenut. Koordinirao je akciju ko da je magistar prometa. Inače ga nebi ni spomenuo, al kad je već negodovao da će se pojavit na forumu,  onda ga se vrijedi spomenut. Drugi put će pazit šta govori i pred kim...
NARAVNO KOLEGA!
bela lađa

maky

Jučer je Citaro g.b.273 otegnuo papke kod Vojne bolnice. Ostao je zablokiran u brzini ili tako nešto. Uglavnom, nakon šta su ga odblokirali, šlepali su ga sa g.b. 103 (ili je bio 104, nisam siguran više). E to je bio prizor  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

troosovinac

bela lađa

maky

Citat: troosovinac  u Prosinac 07, 2009, 17:09:20
jel tehnički to odradia?
Nije, nije, jedan drugi je, znamo ga obojica, reć ću ti kad se vidimo...  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!