Slike iz 2009.

Autor echo, Siječanj 12, 2009, 17:57:30

mivano

#60
Slučajno sam naletio na ovo (ima i rashodovanih i aktivnih):

http://www.ht-busser.dk/index.php?id=32

Boki651

Nešto što se baš ne vidi svaki dan




Berlingo

Evo mojih pokusaja od danas pa vi procjenite.657 na cetvorci,602 na5A i 661 na trojci.

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Prvi put nakon 1989. da je osjetio čari šprice.  564 u novom ruhu  (slikano mobitelom pa nije baš nešto)


NP-549


shef

Skoro da ga nisam prepoznao! Je li to što je 500 dobio njegovu reklamu znak da je kraj blizu?




446 spreman za sutra:




570 čeka svoj polazak za Lovran:




615 odmara na Školjiću:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

638 na razrađivanju volana u Svetom Kuzmu:
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.


mivano

nije mi baš jasno da li je predviđeno/dopušteno ovo skretanje što ga izvodi ovaj citaro, jer nigdje nema oznake za skretanje već samo ravno

shef

Autobusi su smjeli oduvijek, a otkad je otvoren drugi ulaz na Deltu, sa strane Šetališta A.K.Miošića, smiju i ostala vozila.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MAKI

Glupo pitanje tu  su oduvijek mogli i auti i busevi
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

shef

Ne piši gluposti, moglo se skretati, ali točno u ralje dežurnog policajca kod kioska preko puta Konta. Oduvijek je tamo na semaforu stajao znak zabrane lijevog skretanja uz dopunsku tabelu "osim bus Autotrolej". Počeli su tolerirati kad je počela navala kamiona na kontejnerski terminal da ne ide sav kamionski promet oko kazališta, a službeno je pušteno kad je otvoren drugi ulaz na Deltu.
I sad dosta off-topica.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !