Ljutotrans, Bihać

Autor The_Dubster, Travanj 26, 2010, 17:21:21

Paško

4/4

Isposlovao sam da se umjesto MAN-om u Bihać vratimo plavom Setrom. Ipak je ona puno primjerenija za jednog ljubitelja autobusnih staraca i starica poput mene. Promet Split nekada je imao plavu Setru S 215 SL (unikat u Hrvatskoj) u kojoj se nikad nisam vozio pa je i to valjalo na neki način ispraviti. U njoj je bilo i najviše mjesta. Po slikama vidite da je u gorem stanju od bijele Setre, što vozači pripisuju štetnom utjecaju soli u Austriji. Ipak, ona je mlađa od bijele Setre za jednu ili dvije godine (prijelaz 1991/92.), a po naljepnicama je očito da je nekad vozila za firmu BiH Tours iz Novog Travnika, no mislim da je prije njih bila upravo u Ljutotransu. Vlasnik u Austriji bio joj je Ledermair iz Schwaza. Ovo je zapravo S 215 HRI, a mislim da I označuje da su druga vrata na sredini. Oko 19:15 napokon smo krenuli prema Bihaću. Ono što nisam spomenuo u prijašnjim postovima je da je put do Štrbačkog buka poprilično težak makadam. Na njemu ima vrlo malo mjesta i u par navrata u polasku morali smo pričekati da nam se vozila maknu u stranu kako bismo uopće mogli proći. Pokušao sam napraviti par slika iz autobusa koji bi vam dočarali nedostatak mjesta na ovom zeznutom putu. Pri polasku još je bilo malo dnevnog svjetla i mogao sam baciti još koji pogled na prekrasnu Unu. Naravno, Setre dvojke kao stvorene su za takvu vrstu posla. S vozačima sam i popričao o tome kako su dvojke kod nas blizu izumiranja (naravno, ako ne računamo odlagalište otpada koje je Promet Sinj) i da ih nije puno ostalo u Hrvatskoj. Rekli su mi da ih je i u BiH sve manje te da sve teže prolaze tehničke preglede. Spuštanje preko makadama traje dobrih sat vremena, a kad smo se spustili, dočekala nas je 315-ica koja nas je odvezla do Bihaća. Izgleda da se plava Setra koristi samo za uspon i silazak sa Štrbačkog buka. U tom momentu poželio sam da sam odabrao bijelu Setru, no nema veze. 315 GT dosta je utegnuta i bila je poprilično udobna, a meni je ionako odličan put dodatno uljepšala vožnja u autobusu koji će uskoro biti oldtimer. Ovim putem pozdravljam vozače i vlasnike Ljutotransa i želim im sreću u budućem radu.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth