Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

Tomek

Evo par novosti u Croatia busu -- ova dva sam ulovio još prošli mjesec, ali zaboravih staviti na forum

Mjesto radnje Novi Marof

ZG-507-VL


ZG-508-VL

- ovo po meni liči na pokušaj stavljanja garažnog broja  ;D

U Novom Marofu još je bio i jedan sa starim gbr



I onda današnje:

Mjesto radnje, garaža Croatia busa, ostaci ostataka nekad velike firme

Ova dva izgledaju kao da će u rashod, sa Translinera gb512 skinuti djelovi, ali ima registraciju dok MBO404 gb505 nema više tablicu, očito je imao neki jači sudar







Izgleda da zbog nedostatka autobusa su povukli k sebi i lažni AP Imotski koji je ustvari bio njihov bus

Tourismo



I onda jedna novost u smislu napretka:

VIP Starliner ZG-1111-CB je dobio novi dizajn. Vidio sam ga već par puta na cesti i super izgleda, no nikako ga ne mogu uloviti i poslikati, valjda će netko biti veće sreće, evo dvije fotke od iza





Evo malo svih zajedno





Croatia bus Skyliner ZG-740-VS je malo sređen, ima nova prozirna stražnja svjetla. Taj je bio totalni krš i ne znam koliko su ga uspjeli srediti.
Inače u novoj garaži CB-a parkira i Atlas, danas su tamo bile 3 njihove Setre.

buSHunter795

Danas sam vidio 4 Croatiine Temse u dvorištu TRCZ-a tu kod mene u Zelini...ujutro su bile samo dvije, sada su 4...zna li netko šta će to biti  ??? Ja sutra idem to malo detaljnije vidjeti, ako budu ostali preko noći

Konj

Da li netko zna kojim povodom je svakom busu zaljepljeno na
zadnjoj šajbi nakaradno veliko i bijelo Valvoline?Šta je to neki vid sponzorstva ili???



8) 8)

tomekk

Citat: Konj  u Veljača 27, 2009, 00:59:41
Da li netko zna kojim povodom je svakom busu zaljepljeno na
zadnjoj šajbi nakaradno veliko i bijelo Valvoline?Šta je to neki vid sponzorstva ili???

8) 8)

Šta su to baš svi autobusi dobili?? u ap-u su dobili također, al samo ovi koji voze lokalne linije. možda je još koje poduzeće iz ap grupacije dobilo te naljepnice ??? Moguće da je reklama za novce, al prije bih rekao da možda kakva kompenzacija zbog dugova, a pritom i dobra reklama valvoline-a.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

dialogos

Dobili su i vecina ATP Šibenik

buSHunter795

Evo, išao sam danas vidjeti, rijeć je o Temsama 0027, 0028, 0029 i 0026 CB s time da 0028-CB nema prednja vrata nego foliju...  ???

IMAM I SLIKE, AL NEZNAM JEL SMIJEM STAVITI.

tomekk

Citat: buSHunter795  u Veljača 27, 2009, 21:54:16
Evo, išao sam danas vidjeti, rijeć je o Temsama 0027, 0028, 0029 i 0026 CB s time da 0028-CB nema prednja vrata nego foliju...  ???

IMAM I SLIKE, AL NEZNAM JEL SMIJEM STAVITI.

28 je vozila do sad stalno ap-ovu liniju vž-zg ujutro u 5 35 i bila je u ap-u od jeseni, a sad vozi eurobus gb 488, aj stavi te slike
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

buSHunter795

Tomekk, govorim o mom zadnjem postu na prošloj stranici, a ne o valvoline naljepnicama...

tomekk

Citat: buSHunter795  u Veljača 27, 2009, 22:08:51
Tomekk, govorim o mom zadnjem postu na prošloj stranici, a ne o valvoline naljepnicama...

Znam ja o čemu ti pričaš. zato kažem da temsa više ne vozi, al svejedno ne znam zašto nebi stavio slike ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga


erobuss

Citat: buSHunter795  u Veljača 27, 2009, 21:54:16
0028-CB nema prednja vrata nego foliju...  ???

Iz tvojih slika je vidljivo da ima vrata, ali ne i staklo na njima  ;)

tomekk

probaj nekog pitat onda dal se ti autobusi prodaju il šta je posrjedi, a malo je off al šta se ovi policijski golfovi IV prodaju sad kao civilna vozila pošto je sve skinuto s njih il ??? ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Konj

Da zanimljivo...Što se događa s tim busevima??


8) 8)

buSHunter795

NEMAM POJMA! Vidim da su parkirani tamo..odlučio sam malo vidit...e sad koga i što da pitam..

tomo

Ima li netko saznanja koji bus vozi u ponedjeljak/utorak da znam da li mi se isplati isprobavati Croatia bus iako ću svako uštedjeti hž-om ali ak vozi megaliner neće mi biti žao datii za kartu umjesto do koprivnice hž-om nego čak do zagreba pa od zagreba do čakovca megalinerom..... Relacija Zagreb-Ćakovec