APP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:56

Shole

Možda je ono bila neka promo cijena kad su uveli PJ Zadar umjesto Contusa.  Autotrans je pak 138 kn, tako da ovo i sa 125 djeluje OK.

mate

APP u suradnji s Glasom Slavonije nagraduje citatelje s besplatnim prijevozom na "Olimpijadu starih sportova" u Brođance...


mate

Jucer tokom dana videni Gbr.36 i Gbr.37 potpuno bijeli, e sad da li je u pitanju neka skora prodaja ili nesto drugo

Pozega

Jeli ovo nešto novo ili je 163 već bio na sređivanju?

http://www.app.hr/index.php?c=pages&id_page=465#

Shole

Vjerovatno rade i za treća lica.  Ko zna čiji je ovo bus

Majstor

Taj je završio u Biscan prijevozu
Samo mi sudite pošteno !

5AR

Na slici je kraći Starliner C dok APP ima dužeg, Starliner L.

Majstor

Citat: Pozega  u Prosinac 06, 2011, 10:06:56
Jeli ovo nešto novo ili je 163 već bio na sređivanju?

http://www.app.hr/index.php?c=pages&id_page=465#
Taj je u Biscan prijevozu usluga bojanja za Man Imp
Samo mi sudite pošteno !

Pozega

Danas viđena i zadarska 125 s novim reg. PŽ 456 CM.

Izgleda se svi vracaju na PŽ rege gdje je polica osiguranja osjetno jeftinija nego u SB i ZD.

passat238

Jučer na njihovom pakringu stoji Setra S315 gt žute boje skinuti su branici prednji i zadnjih i prednji i zadnji farovi.

Majstor

Samoborcek biće ljucibasta / to je prva /
Samo mi sudite pošteno !

passat238

Na APP-ovom parkingu stoji Neoplan Tourliner troosovinac bijele boje nema natpisa niti registracije.

passat238

Neoplan Tourliner je dobio APP-ov logo nažalost predaleko je bio da se vidi registracija i garažni broj

Pozega

Upravo na Požega -Zagreb u 17 novi Isuzu ili Otokar ili...    nisam uspio dobro vidjeti iznenadio me ,bijeli bez oznaka,ZG tablice
Ako netko uspije uloviti u ZG!
Možda mini prinova?

Pozega

T
Citat: Pozega  u Svibanj 31, 2012, 17:26:23
Upravo na Požega -Zagreb u 17 novi Isuzu ili Otokar ili...    nisam uspio dobro vidjeti iznenadio me ,bijeli bez oznaka,ZG tablice
Ako netko uspije uloviti u ZG!
Možda mini prinova?

Test vozilo Otokar Navigo T na probi,uvijek me iznenadi i nikako da ga poslikam.