APP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:56

Pozega

Žuti Renault Master konačno i službeno dobio garažni broj 171.

mate

Citat: Pozega  u Lipanj 11, 2012, 14:22:45

Test vozilo Otokar Navigo T na probi,uvijek me iznenadi i nikako da ga poslikam.

Po svemu sudeci to je i samo bilo na probi u APPu, evo ga dok je vozio SB - PZ


Scarface

Danas na liniji OS-NG-RI-PU Temsa opalin od Panturista  :o. Meni dosta iznenađujuće jer je ovo prvi put da vidim da neku APP-ovu liniju vozi drugi prijevoznik. Znam da na toj liniji nema neke ogromne gužve, pogotovo ne subotom, ali mi je čudno da unajmljuju tuđi autobus jer znam da imaju vlastitih sličnih kapaciteta.
BTW danas sam vidio mrcinu Starlinera (142), stoji  u Novoj Gradiški na autobusnom kolodvoru. Pomalo je žalosno da takav bus stoji umjesto da vozi neku ozbiljniju liniju  :)

Shole

Maturalna putovanja

Tomek

Probleme s APP-om u Slavoniji nemaju samo mali privatnici:
http://www.glas-slavonije.hr/175535/4/Panturist-optuzuje-pozeskog-konkurenta
Evo i jednog komentara ispod teksta:
Vladimir Matijević ·  Česti komentator · Geotehnički fakultet
Istjerajte tu lopovsku firmu iz svoje županije!Nama u "požeštini" donijela je samo zlo,visoke cijene i uspjeli su uništiti svaki pokušaj konkurencije i jeftinijeg prijevoza.Poznat je njihov scenarij na novim područjima,krenu sa manjim cijenama od svih domaćih prijevoznika i kada dobiju koncesiju u kratkom vremenu cijene podignu za 100 %.Što je žalosno i jadno,toliko su jaki i imaju podršku u visokim državnim institucijama da mogu raditi što hoće.Još nešto,pokušajte saznati tko je pravi vlasnik te tvrtke koja ima pola putničkog prijevoza u državi i gdje mu je prijavljeno mjesto boravišta?


Pozega

Već par dana na lokalu vozi Setra od Croatia Expressa a u radioni jutros bijeli MAN bez loga(možda AP Davor  koji je u najmu).
Očiti je manjak vozila zbog novih linija u Oječko-baranjskoj žup.pa možda bude kupnje novih.
Trenutno za njih vozi AP Davor,Autoprijevoz Rich i Croatia Express.

Tomek

Danas na putu prema Zadru Tourliner ostao gecrk

Putnike preuzela Bova od Puntamike ;)

mate

1049 od Autotransa, je u APPu, dobio je APPov logo, registracije PŽ-905-CO i gbr.185, viden veceras u Sl.Brodu

NP-549

#204
Od kad pak oni voze i ovo ?

Jasno bi mi bilo da je uletio umjesto Autotransa, ali ovo je njihova tabela :o

Matej

#205
I 119 je na PŽ regama, PŽ-824-CO  ;D

Tomek

Izgleda da je gbr 43 Setra S317HDH otišla iz voznog parka..

mate

A, navodno da i Starliner Gbr.142 isto odlazi iz voznog parka

5AR

Danas sam vidio 152 sa novim tablicama PŽ-924-CO
Lion`s Coach također ima nove, PŽ-943-CO,
od ne PŽ-a po mojem popisu još su ostali na SB Setre 315 gb. 102, 133 i 143 (za ovog zadnjeg ipak mislim da i on ima PŽ tablice)
na ZD su Sprinter gb. 172 i Setra S419GT-HD gb.180

MB 0404 eurostar

Setra 317 hdh se prodavala na mobile.de skupa sa lackovičevom