APP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:56

mate

#210
Citat: 5AR  u Siječanj 27, 2013, 23:24:39
Danas sam vidio 152 sa novim tablicama PŽ-924-CO
Lion`s Coach također ima nove, PŽ-943-CO,
od ne PŽ-a po mojem popisu još su ostali na SB Setre 315 gb. 102, 133 i 143 (za ovog zadnjeg ipak mislim da i on ima PŽ tablice)
na ZD su Sprinter gb. 172 i Setra S419GT-HD gb.180

143 isto je dobio PŽ rege, mislim da je i 102 (za njeg nisam siguran), ne znam da li sam gdje spomenuo, ali i 165 je na PŽ regama (PŽ-821-CO) ;)

EDIT: rege 143 su PŽ-263-CP

passat238

Večeras viđenda prinova u APP-u MAN lions Regio,nažalost vani mrak pa nema još fotke.

mate

Jel vec dobio logo APPa, barem fina prinova, malo osvjezenja ovdje u Slavoniji, nadam se ce uskoro i do Broda naletit, a po svemu sudeci ak nije jos nest s njim doslo, on bi trebao bit B-187...

passat238

Da dobio je već logo,nažalost mrak je bio pa se na fotki nevidi bus :)

mate

Po informacijama koje sam dobio, Regio je ex. GP Grading, Cernik, a uskoro stize i MAN Lions Coach EEV

Pozega

Upravo sreo Setru gbr.170 s novim reg. PŽ-825-CO

Zasebna tema APP Zadar više nema smisla jer se svi busevi koji su bili u Zadru viđaju u Požegi i česta je rotacija buseva a po reg.se više ne zna.


MB 0404 eurostar

Gbr. 149 koji je nekakvu vojsku doveza u Istru u nedjelju u ponedjeljak je ukraden sa parkinga autotransove garaže u Poreču, to su skužili tek jučer i da bi bus našli u Svetom Lovreču (mjesto 10km od Poreča) na parkingu kod groblja. Ništa nije ni ukradeno ni oštečeno samo je ključ nesta. Šofer koji je treba vratiti taj bus nije ni zna da je bus ukraden tek je danas navečer krenuo prema Požegi.

tomekk

Novost, polovna Setra S416gthd, gb 191, rege PŽ 872-CP.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

Evo par noćnih, za svakoga ponešto ;) Setra izgleda super, ovo je druga S416GTHD/3 u Hrvatskoj




mate

#219
Odlicna prinova, vidim da ima zanimljivu shemu, dakle prinove su 187-192 (barem zasad)...Inace i 133 je presao na PŽ rege, ak sam ja dobro vidio nove su mu PŽ-671-CP

Pozega

Evo jedna od novih 315 s kromiranom maskom,pješak sakrio gbr,inače još jednu sam vidio isti model ali kiša je bila prejaka




Scarface

Bome su imali finu gužvu danas na polasku u 14:15 na liniji iz Zagreba za Požegu. Vidio sam 3 autobusa, dvije Setre 315 i jednog Mana troosovinca, svi puni do zadnjeg mjesta. Čak je i transliner CB-a s kojim sam ja danas putovao na toj relaciji ujutro u pol9 bio pun ;D

Scarface

Danas na liniji Požega (17:00)- Nova Gradiška-Zagreb ukupno 4 autobusa. 2 Setre 315 GT, Setra 215 hd i Iveco ciglica. Nisam uspio vidjet što je išlo na liniji Požega-Pula koja je uvijek opterećena. Zanimljivo je vidjet kako na linijama za Zadar uvijek šalju najbolje autobuse, zatim na linijama Istra-Slavonija, a za ostalo što ostane  :)