Gradska i prigradska stajališta 2

Autor kico101, Studeni 21, 2007, 22:01:20

Boki651

Da li se zna zbog čega Fiumara smjer zapad nema niti jedan najavni ekran? Ili da se bar isti stavi u izlog Autotrolejovog ureda kao što je bilo prije, samo sad s aktualnim dolascima.

Volim autobuse

Stavljena i u Opatija-Tržnica prema Rijeci

pehar_11

#527
Citat: Boki651  u Listopad 18, 2023, 23:38:46Da li se zna zbog čega Fiumara smjer zapad nema niti jedan najavni ekran? Ili da se bar isti stavi u izlog Autotrolejovog ureda kao što je bilo prije, samo sad s aktualnim dolascima.
Dva se postavljaju, jedan kod pješačkog za Deltu za gradske linije, drugi kod Tiska za prigradske. Oba displeja su na držačima ko na Fiumari u smjeru Pećina. Nije mi jasno zašto su tako nezgodno postavljeni, lakše bi bilo da su ih zakačili na jednu šipku koja bočno viri iz zida, al onda to vuče sa sobom još masu posla, žica, čiji je zid, smije li se bušit il ne i tako redom...

Citat:Stavljena i u Opatija-Tržnica prema Rijeci
A šta je sa smjerom za Lovran?

Vrijeme je novac.

lussin

Usual shit na stanici Pallazo Modello

pehar_11

Samo da ne bude meta vandala
Vrijeme je novac.

lussin

Prekjučer je asfaltiranjem dovršena montaža displeja na stanici Piramida (ex Sušački neboder)

Boki651

Stradala najava na željezničkom kolodvoru u smjeru Opatije, u srazu s kamionom.

pehar_11

Kako misliš stradala? Pogodio je okvir i displej?
Vrijeme je novac.

NP-549

Kamion od Čistoće je srušio kompletni stup

pehar_11

Najava dolaska kod Nebodera ne radi, prikazuju se polasci od 04-05:30 ujutro, iako piše 13:28
Vrijeme je novac.

Boki651

Ona na željezničkom kod srušenog stupa u čekaonici potpuno ugašena, tako da sad nema ni jedne, a do nedavno su bile dvije.

lussin

Citat: pehar_11  u Studeni 02, 2023, 13:28:22Najava dolaska kod Nebodera ne radi, prikazuju se polasci od 04-05:30 ujutro, iako piše 13:28
Isto je i na Žabici, iako ipak uredno najavljuje 3-4 autobusa

pehar_11

#537
Displej na Fiumari (smjer zapad) za gradske linije prikazuje i prigradske polaske, a čini mi se da je unutar staklenog okvira i malo vode, jer je staklo zamagljeno i vide se kapljice, a ekran je  suh s vanjske strane
Vrijeme je novac.

Volim autobuse

838 i ekran u Mošćeničkoj Dargi

pehar_11

#539
Neke stvari koje su mi upale u oko u zadnjih tjedan dana:
- Skalete (22) postale Skalete-Ljubljanska, barem tako stoji na naljepnici na čekaoni. Kako se zove onda ova u Opatijskoj? Više ima smisla da su Skalete na gornjoj cesti prema Matuljima, a ovo dolje samo "Hilton" ili tako neka druga glupost
- pojedine stanice nisu usklađene imenima na kartama, pa tako idalje stoji "Volosko 1 Črnikovica" umjesto "Volosko-Tošina", a onda piše i krivo na Transitu (samo ako se ja ne varam)
- stanica "Zvančići" na trasi 34 nema upisane neke polaske, pa postoji rupa od više sati tijekom dana
Vrijeme je novac.