APP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:56

Scarface

Baš gledam jučerašnje Barijeve slike i vidim da linija Vukovar-Poreč, barem tako piše na tabli, stoji u Novoj Gradiški što ja nikad nisam vidio. Iako njihov vozni red na službenoj stranici to potrvrđuje, ja znam da od 3 linije iz Istre za Savoniju, 2 staju u Novoj Gradiški (PU-PŽ i RO-OS)  ???

mate

Po informacijama od APPovih vozaca, ovo bi trebala biti jos jedna prinova u APPu, danas popodne u MANu u SB


passat238

Sijećate se konflikta APP-a i Slavonija bus-a oko prijevoza učenika u općinama evo došo je odgovor na dio žalbi koje je gospodin Matijašević podnjeo.
http://www.034portal.hr/clanak.php?id=8635&naslov=inspektori-su-pogrijesili--slavonijabus-je-legalno-prevozio-ucenike-

sauron9900

pa naravno kada APP vode postenjacine... >rigoleto< >rigoleto< >rigoleto< >rigoleto<...i ostavi post na miru >:(

passat238

Citat: sauron9900  u Travanj 24, 2013, 18:57:52
pa naravno kada APP vode postenjacine... >rigoleto< >rigoleto< >rigoleto< >rigoleto<...i ostavi post na miru >:(

Nekontam sta ti znaci ostavi post na miru?

sauron9900

#230
 bus123

shef

Znači za mene koji sam ga uklonio i opet ću. Ne zato što imam nešto protiv SB ili da branim APP već ovakvo općenito pljuvanje i hrpu zelene žuči. Ako se ne može nešto konstruktivno napisat (što uključuje i kritiku), onda neka kolega forumaš svoje omiljene zelene smajliće lijepi u nekom teen forumu.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Pozega

Drugi Regio ima gbr.185 PŽ 874-CP čini mi se?

Matej

više ne viđam gbr.132,gdje je?  ???

Scarface

Njihova logika određivanja cijena nema baš previše smisla. Konkretan primjer: Povratna karta za studente na relaciji Zagreb-Nova Gradiška košta 115 kn. Ista takva na relaciji ZG-Sl. Brod košta 119 kn, razlika 4 kn za 50 km više/ odnosno 100 km u oba smjera. Vidim da je to direktni udar na Čazmatrans i Panturist jer ovi ipak imaju malo skuplje karte. Što se mene tiče, ja i dalje ostajem vjeran Croatia Bus na relaciji ZG-NG  :)

mate

Upravo tako, udar je direktno na polaske ČZM Nove i Panturista, APPovi polasci na relaciji Osijek-Zagreb su u 7.30 (ČZM Nova ide u 8.00), u 12.00 (isto kad i ČZM Nova), u 15.00, te u 15.45 (ČZM Nova ide u 16.00), sto se tice povratka iz ZG oni su u 14.15 (ČZM Nova/Vukovar u 14.30), u 17.10 (Panturist u 17.00), te u 20.35... Karte jesu nesto jeftinije kod APPa u odnosu na ČZM i PNT, od petka kad se vozi pa do jucer mislim da nisu imali vise od 10 ljudi na polasku, pr. u petak na polasku u 12 h iz Osijeka je bilo 9 putnika.

sale

A kako je moguće da dobiju dozvolu da u isto vrijeme imaju polazak na istoj relaciji npr. u 12 Os-Zg i Čazmatrans i App?

VISEON

Vjerovatno jedna linija OS - NG , a druga NG-ZG. Tako radi ATR Ri iz ŠI za ZG (veza Otočac)  i Samoborček ZG - ŠI (veza Jastrebarsko).

mate

Upravo to, koristi se nered u zakonodavstvu RH, linija se vozi na nekoliko dozvola, Osijek-Punitovci, Punitovci-N.Gradiska, N.Gradiska-Zagreb (polasci u 7,12,15) te na relaciji Osijek-S.Petrovo Selo, S.Petrovo Selo-Zagreb (polazak u 15.45)...Navodno po nekim informacijama, dozvola Osijek-Punitovci je bila rusena, ugl. komplikacije na HR nacin

Shole

Onda nek ih kazne za nepravilno obilježenu liniju!  Na tablu stavi natpis OSIJEK-ZAGREB, a vozi 3 linije