Slike iz Zagreba 2012.

Autor conecto, Siječanj 03, 2012, 09:45:57

plavi ZET-ov bus volim

Gajnice kroz oko Googleovog Street Viewa (http://maps.google.hr/). Fora! ;D
Gbr. 208, kolovoz 2011.

Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

tramvajac 92

Na 106 je uz redovna 2 (181,190) u pričuvi i 553


On ide prije od mene

Zanimljiva obavijest

Putem srećemo 201:

Vozimo se uz tramvaj

tramvajac 92

Do kraja, gdje imamo odabrano drušvo:


Kaj piše?  ;D



Bio je još jedan LC i 5, al ja sam imao vezu za Svetice, pa ih nema..

marin

Ja sam vidio gbr. 313, 334, 341 kod Črnomerca u 14:20. Dobre slike :)

tramvajac 92

Baš me zanima jel su išli kroz grad ili preko Šestina.
Thx na pohvalama, danas sam uzeo fotić (malo za promjenu)   ;)

Tomek

Na 124 ovaj tjedan samo SL 283, pa tako evo gbr 72 u Gornjem Stenjevcu

gbr 86 na privremenom okretištu linije 128

gbr 106 na Aleji Bologne

gbr 148 na liniji 125 u Gornjem Vrapču


I maglovito jutro na Samoborskoj prije par dana -- jesen nam je stigla

Marek


tramvajac 92


221

Od prije par dana - Savski most

APVG-ov 346


338


338 otraga nema gbr.


79


I jedan detalj - brojka ''2'' je malo narasla  ;D


plavi ZET-ov bus volim

Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

221


Tomek


Miho-x

#252
dobra slika, gradski autobusi su slika i ogledalo grada, kao namještaj u kući,
Pozdrav  Livljaninu  :)
mudra vožnja je partnerstvo za preživljavanje
zato kontroliraj se ili ćeš postati žrtva

Tomek

137-ica na za njega neoubičajnoj liniji

507-ica

plavi ZET-ov bus volim

Današnje gužvovito poslijepodne.
Nepoznati netko mi je dužan gajbu pive za ovo uletavanje u kadar. XD






Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.