Lasta Beograd -- razno

Autor maky, Travanj 26, 2008, 13:15:24

toccak

Ja sam par put putovao sa tim Berkhof Axial, ne lastinim, vec drugih prevoznika, i sto se mene tice kao lajika za autobuse, on mi uopste nije udoban. Jedva izdrzim 4 sata putovanja, a sta ce biti do spanije :(

damir050

Ja mislim da ce Lasta  uputiti ove sto idu  za  Pariz , onaj  na  Sprat

Tlimfocit

Citat: toccak  u Ožujak 20, 2010, 15:37:15
Moze li mi neko reci s kojim autobusima Lasta vozi na ekskurziju u spaniju. Ako je neko upucen neka napise jer u maju idem na apsolventsku ekskurziju u Spaniju i prevoznik nam je Lasta pa bih voleo znati s kojim busom cemo ici

90% da će ić Ayats katnjak.....svake godine ih viđam za Uskrs u Španjolskoj s njima

golubic

Nas iz Banja Luke  2008 godineu Spaniju na ekskurziju je vozila nas je Lasta sa tri spratna Ayats Bravo i autobusi nisu losi.

fifi

Veliki pozdrav svim forumašima.
Molio bih ako mi neko može odgovoriti koje autobuse Lasta šalje na liniju za Amsterdam,da li idu berkhof,bova,ayats ili neki drugi možda.Vozio sam se u berkhofu i uopste mi se nije svidjelo putovanje od Doboja do Beograda a kamoli da u njemu izdržim nekih 30 i više sati vožnje do Amsterdama.Unaprijed hvala na odgovoru.

djordje

Ne znam postoji li linija do Amsterdama, ali do Roterdama ide Berkhof mladji od tri godine ( ovi stariji voze krace linije ). Putovanje traje 20ak sati  ;)

Boki651

#51
Evo ja ovdje našao i Beograd - Amsterdam koji staje i u Rotterdamu, a koliko sam vidio isto piše i na Lastinoj web stranici.


djordje

onda je to ta linija, mada sam ja bio ubedjen da ide samo do Roterdama  :-[

Marko9056

pola informacija ovde nije tacno. .

shef

Citat: Marko9056  u Svibanj 06, 2010, 14:53:25
pola informacija ovde nije tacno. .

Uh što volim ovakve postove, odmah mi dođe volje za doživotni bann.

Napiši što nije točno i ispravi to.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Marko9056

daf euro 5 je proglasen busem godine i udibni su veoma. .a to sto kenjaju neki ovde to je drugo,radim u lasti i sve znam

mate

Citat: Marko9056  u Svibanj 06, 2010, 20:31:57
daf euro 5 je proglasen busem godine i udibni su veoma. .a to sto kenjaju neki ovde to je drugo,radim u lasti i sve znam

Pa onda lagano demantiraj te neistine sto pisu, nama je cilj tocni i ispravni podaci o bilo kojem prijevozniku, pa tako i o Lasti koju svakodnevno viđam...
Inace vec kad si napisao da radis u Lasti, da ti nisi mozda u Gbr.9056 (zbog broja u nadimku), a taj cesto viđam kod mene u Sl.Brodu ;)

shef

Citat: Marko9056  u Svibanj 06, 2010, 20:31:57
daf euro 5 je proglasen busem godine i udibni su veoma. .a to sto kenjaju neki ovde to je drugo,radim u lasti i sve znam

Prvo se nauči pristojno i ispravno pisati. Drugo, što je to DAF Euro 5 bus godine? Koliko znam DAF svoje vlastite modele već duuuugo godina ne proizvodi. DAF motori se isporučuju za mnoge poznate proizvođače (VDL grupe, Temsa, VanHool, Noge, Ayats, Farebus itd itd...) Coach of the year 2010. je MB Travego, Bus of the year 2009 je bila Setra S415NF koje s DAF-om nemaju veze.

Posljednje upozorenje!
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Marko9056

u lasti  berkhof ili daf isto ti dodje.  .koga ti upozoravas?????????????????

aaaaa

Citat: Marko9056  u Svibanj 07, 2010, 14:04:16
u lasti  berkhof ili daf isto ti dodje.  .koga ti upozoravas?????????????????

vjerovatno je onda lasta napravila neku novu "nomenklaturu" buseva neovisnu od Evropske odnosno svjetske...;) ;) ;)