Lasta Beograd -- razno

Autor maky, Travanj 26, 2008, 13:15:24

Marko9056

lepse je reci daf.  .a i kazemo konto ,a ne gbr.

shef

Citat: Marko9056  u Svibanj 08, 2010, 15:44:08
lepse je reci daf.  .a i kazemo konto ,a ne gbr.


Kad si već toliko arogantan, da tebe barba shef nauči da je Berkhof kroz svoju povijest jednako koliko i DAF mehaniku koristio i onu MAN i Volvo. DAF je počeo biti ekskluzivni dobavljač tek stvaranjem VDL grupe.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Marko9056

ne znam kako . .al ja sam sef stanice. I nisam arogantan,nego kazem kako je.

elvis

Ovo za garazni broj ti je takodjer pomalo arogantno,mi kazemo tako i ne mozes nam ti uvoditi drugi termin,znamo da vi kazete konto,ali mi pisemo garazni broj i niko do sada nije pravio frku oko toga,na forumu su pisana oba termina i nije bilo problema,shef ti je fino objasnio sve oko marke i tipa vozila,i svi se toga moramo pridrzavati onoliko koliko smo u mogucnosti,a to sta je ljepse reci ili kako vi nazivate neko vozilo u firmi je interna stvar koje se mi na forumu necemo i ne zelimo pridrzavati,razlog toga:jedan primjer,neki klinac prati ovaj forum,uci o autobusima,i ako ga mi pogresno naucimo sutra ce se negdje osramotiti i bit ce ismijan od strane nekoga ko mozda zna mnogo manje o autobusima,a to nije nas cilj

Marko9056


mirotvorac

Da ovaj radi u Lasti ne bi se ovako ponasao.U Lasti za ovakvu aroganciju i drskost dobijes pedalu iz firme dok se okrenes.Tako da je ovo neki laznjak 95%.

elvis

Citat: mirotvorac  u Svibanj 09, 2010, 10:24:11
Da ovaj radi u Lasti ne bi se ovako ponasao.U Lasti za ovakvu aroganciju i drskost dobijes pedalu iz firme dok se okrenes.Tako da je ovo neki laznjak 95%.

Ma ne treba se puno zamarati oko ovog lika,pokusava ovdje uvesti nacionalizam i mrznju,to do sad nikom nije poslo za rukom pa nece ni njemu,tu smo svi zbog autobusa kao jedne cjeline,jel neko kaze mjenjac,menjac ili getriba nije uopste bitno,bitno je da svi na kraju razumiju onog ko je donio informaciju ;)

Marko9056

zasto bih dobio 'pedalu'?zato sto ti nesto zamisljas? meni ne treba tvoje 'poverenje',ja znam sta sam i ko sam. A za tvoje misljenje me bas briga!

Marko9056

a i otkud ti znas kako rukovodi lasta?slikas buseve,i mislis da si Sarac,ili mozda Sovrovic?!

Tomek

#69
Ovdje je sve krenulo u krivom smjeru.. Marko9056, jel možda ako radiš u Lasti možeš nabaviti popis voznog parka Laste Beograd?

tomo

Citat: Tomek  u Svibanj 09, 2010, 14:25:17
Ovdje je sve krenulo u krivom smjeru.. Marko9056, jel možda ako radiš u Lasti možeš nabaviti popis voznog parka Laste Beograd?
sad si ga dirnuo u žilu kucavicu.... sad ćemo vidjeti je li "šef" šef....

mirotvorac

#71
Citat: Marko9056  u Svibanj 09, 2010, 14:22:54
a i otkud ti znas kako rukovodi lasta?slikas buseve,i mislis da si Sarac,ili mozda Sovrovic?!

Druze,jednom zaposlenom u tako velikoj firmi kao sto je Lasta Beograd ne stoji da ima takvo ponasanje.Jednostavno neide.
Uostalom necemo vise o tome,kao sto kolega gore kaze tu smo zbog autobusa a ne zbog toga da razvijamo pricu ko je kakav. ;)

Marko9056

zasto bih se tebi pravdao?sta ti mislis da se mi u lasti svi volimo?pa nemas pojma. U lasti je samo vrti ogovaranje,spletke...gleda se kako da se opstane,a ne to sto ti mislis! u lasti ne cvetaju ruze,lasta je cela pod hipoteku,nema para.prosli mesec da bi nam isplatila plate digla je kredit.prodace je za 100 miliona evra,a vredi 4 puta vise.

elvis

Koliko autobusa trenutno posjeduje Lasta,zajedno sa svim ispostavama i radnim jedinicama,i ako mozes otprilike koliko spratnih,visokoturistickih,prigradskih,midi,gradskih itd...

Marko9056

zasto ja to tebi da kazem?