Smiljić, Banja Luka

Autor Dado_toping, Lipanj 04, 2008, 11:50:47

elvis

slika i nije neko remek djelo,ali bar vidimo kakva je boja tourlinera...

Dado_toping

Evoga i taj cuveni Euroliner ;)

elvis

Prvi post ove teme je editovan i ubacena je nova web stranica,kroz raspravu je neko spomenuo da je uvezen prigradski 3-osovinski MB koji je bio razbijen,rijec je o Integru koji je dobio prednju masku od Travega,moze se vidjeti na jednoj slici na web str.

amar

s ovim euroliner sam putovao 2 puta, oni ide na relaciji Sarajevo - Banja Luka, pa ja izadjem u Doboju, za cistu 10 ... ocuvan, miris ugodan, osoblje ekstra ....

Tomek

Kad bi samo znao da je ovaj Euroliner bio totalka razbijen i da mu je cijeli krov nov stavljan onda bi se jako iznenadio. Svaka čast da su ga ovako dobro složili :D

amar

sve je moguce, i ja sam slupao golfa peticu, pola auta nije bilo, pa ga ljudi sastavili, nema packe :)

The_Dubster

#51
tourliner jutros na dolaznim peronima AS Sarajevo, zakočen među dva transturistova busa pa ga nisam uhvatio cijelog...


izgleda fakat fenomenalno. znači sredili su ga baš dobro :D

aaaaa

u pitanju je nesporazum. Nije ovaj autobus imao udes. Ovo je jedan od ja misim tri tourlinera koji su stigli prije nekoliko mjeseci potpuno novi. udes je imao euroliner koji je cesto na liniji Sarajevo Banja luka. Ima istu boju. Izgleda da se smiljic "standardizira" barem kada je u pitanju boja vozila

The_Dubster

izvinjavam se, popravljen post :$

znači nije tour nego je euroliner... ok, hvala na ukazanoj grešci, probam uhvatit i eurolinera ;)

Mustafa YJM

Citat: The_Dubster  u Siječanj 20, 2010, 18:52:57
tourliner jutros na dolaznim peronima AS Sarajevo, zakočen među dva transturistova busa pa ga nisam uhvatio cijelog...


izgleda fakat fenomenalno. znači sredili su ga baš dobro :D

Prošle sedmice, kad sam se vraćao kući iz Sarajeva u Doboj, putovao sam u ovom Tourlineru.....stvarno je odličan, extra udoban.....nakon razdrmanih Higera i Isuzu-a, kad sam ovog vidio, nisam mogao vjerovati da ću konačno se voziti u pravom busu..xD

doBUS

#55

Znaci putovao si Higerom ???
Kakav je,jeli udoban ??? ;)

Mustafa YJM

#56

U Sarajevo sam putovao Biss Tours Higerom....dosta je raskliman...svaka neravnina na cesti se osjeti..a retrovizori se naprosto tresu.

amar

AS Sarajevo 01.02.2010. Linija Sarajevo - Banja Luka






doBUS

Na ovoj liniji Banja Luka-Sarajevo imaju dosta putnika, a i usluga im je na nivou.Svaka cast

amar

Cesto putujem snjim za Doboj, prilicno lijepo popunjen bude, a i onaj ujutro u 5 sto iz sarajeva ide za BL isto popunjen lijepo ...