Opća diskusija

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:41:25

lussin

Nisu dva videa nego dva testa!

TAM

#46
Otvorio sam jednu malu anketu. Pošto nažalost ne mogu dovršiti prijašnji repaint za Volvo 9900 oduličio sam ukloniti donje crte tako da mi natpis od Croatia Bus ne ide preko prozora. Sada je u pitanju boja? Odlučite sami koja vam je bolja. :)
Dani ponosa i slave!
    

prometnik

e sad je izasa drei generation sad samo treba par levata to kupit i onda stavit na neku torrent stranicu  ;D
kupi kartu spasi Promet

lussin

Mečka se pošteno nije ni razradila,a oni rade kerefeke s njom ;D

prometnik

recite mi zasto u addonu mecka nema uopce znakova od mercedesa
kupi kartu spasi Promet

lussin

Već smo ja i Manas pričali o tome. Autor Mečke nije dobio licencu od Mercedesa pa nije smio staviti značku

prometnik

cekaj, licencu od pravog proizvodjaca mercedesa??
kupi kartu spasi Promet

Manas

Prvi razlog je sto u Hamburg svi Mercedesi koji voze za VHH/PVG/HHA nemaju Mercedesov znak naprijed,znaci naruceni su bez njega, drugi razlog sto nema je sto je od Mercedesa gotovo nemoguce dobiti licencu za koristenje imena i znaka u igrama.. Znate i da u ETS 2 nema Mercedesova licenca

prometnik

a valjda ce bit neki mod za to, ovako je nekako glupo i volan i ona crna rupa naprijed bez zvijezde :P
kupi kartu spasi Promet

lussin

Pa barem da stavi onu hipi zvijezdu,nije neka prevelka razlika ;D

tramvajac 92

Ovaj 9900 je jako jako dobro ispao, malo upada u oči što ima veliki komad da je samo plav prema kraju, ali se ne može puno prigovarat. Doduše, greška kod izrade samog modela je što su rešetke preniske, onda sve izgleda prekratko.

TAM,  thumbs, ide ti jako dobro.

TAM

Hvala ti drago mi je da ti se sviđa  :) Ovaj Volvo je i dalje beta verzija valjda će ga autor srediti i doraditi za finalnu verziju. Nadam se da sam pogodio boju autobusa.
Dani ponosa i slave!
    

Gb97

Pozdrav decki
dal zna netko moze li se ikako instalirati zgl. kockica, i C2, a da se ne kupuje?

lussin

Vjerovatno se i može,ali ja mislim da to neće ići tako lako :P

lussin

Inače,za riješavanje rikausa na addonu Mečke (ono kad vam pokaže Ausfall nešto) dovoljno je samo ugasiti i upaliti motor ;)