Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

Berlingo

Evo ja sam se malo potrudio i odlucio napraviti dobru stvar za forum. Pjesak se zali na bolove u prsima i ima visoku temperaturu. 39. Najvise mu stradala glava, ali biti ce dobro.Jos uvijek se nezna tko je on.Policija za sad nije trazila nalaz krvi ali zaudarao je na alkohol i bio je strasno neuredan.
I onako da nadovezem nesto za onu stradalu curu.Prelazila je na crveno (nisam primjetio da su mediji spominjali semafor).Slomljena joj je ljeva noga i isto ima visoku temperaturu.Naravno, biti ce dobro.Ali zanimljivost.Imala je alkohola u sebi.

Berlingo

Ovo sam malo prije saznao, a vezano je za ovu temu. Pjesak sa Svilnog kojeg je pokupio 698 je preminuo (prije ce biti da mu se sam namjestio). Bojim se da tom vozacu i ne ide sve kako treba.

MAKI

Da i sad će taj šole morati snositi dio krivice.Ili se varam.Ako mu se sam postavio onda nece (mislio sam na pješaka)
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Berlingo

#108
Naravno. I ja sam mislio da mu se pjesak postavio. Ja cak znam da ce biti sahranjen u drugoj drzavi. A ljudi popiju pa nemaju kontrole. Meni se to nikad nije dogodilo. Ljudi neznaju svoje granice.Pa necu skrivati, puno puta sam bio mamuran drugi dan. Samo pametno i polako! Pa nisam ni ja svetac!

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Zna Novi List:
http://www.novilist.hr/Vijesti/foto-3A-cetverostruki-sudar-u-ri.aspx

Prema jednoj slici radi se od SG240, ili 582 ili 583. Prije bi rekao 583.

dragec52

NE - radi se o mom bivšem 582 i vidio oštečenje. Portela gdje je vebasto znatno oštečena.

amalok.95

Dali možda netko od vas zna što je s citarom kojeg je neki kreten udario s alfom neki dan negdje na Krnjevu

shef

Ajmo malo pratiti forum i ne pisati bez veze. Kao što gornji post kaže, razbijen je 582 a to nije Citaro već MAN SG240.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

amalok.95

Ja sam mislio da je bio Citero ali nema veze

nukleusri

703 imao bliske susrete sa Opel Corsom ako sam dobro gledao nesto prije pola 10 na sjevernom mostu na Rječini
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

dragec52

PUCAM po šavovima. ZAŠTO?? Čut će se.

Berlingo

Veceras malo prije 20.00 GB 656 na liniji 3 imao na izlasku iz zelj. stanice manji bliski susret s malim autom. Ocevid je bio u tjeku. Vidio sam lajsne od busa na cesti ali i stakla od fara malog auta. Busu skoro nista. Ponio aparat ali kvaliteta nikakva!

MAKI

Vozi danas normalno.Znaci da šteta nije velika
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Berlingo

Iako to nije u ovoj temi napisano nego u nekoj drugoj, a ipak tu spada, mali osvrt na prometnu gdje je bus pokupio pjesakinju. Bio danas u Sloveniji, ali posto idem samo u Podskrajnik, uvijek se cuje R.Rijeka. I opet cetvrtak i opet kratka emisija gdje je bio gost Skelendjic. Po njemu vozac autobusa nije na vrijeme smanjio brzinu kretanja i pjesakinja se odjednom nasla na obiljezenom pjesackom prijelazu! Komentar voditelja je bio da ponekad i profesionalci pogrjese. Za vozaca sigurno nije dobro!