Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

NP-549

Zasad jedini Regio koji je posjetio limariju  ( raskršće u Belićima)



Fotke nisu baš nešto (mobitel, i to ne bogzna kakav), ali šta sad, nije ovo forum o fotografiji

Boki651

Pa nisu ni loše :). Ajme kako je tužno vidit Regija u tom stanju. :(

LuckyLooser

Prije par dana, na Križišću, zbog leda na cesti, 635 se naslonio na zid. Nije neka velika šteta, ali valjda dovoljno za crnu kroniku.






Slike ŽNJ kvalitete (moja križiščka veza imala samo mobitel pri ruci), ali kako kaže NP nije ovo forum o fotografiji.

LuckyLooser

692 upravo odšlepan u garažu. Razbijena prednja lijeva strana. Nažalost, od slike ništa. Na fotoaparatu ostala samo narančasta mrlja. :P

Lion

Ako se ne varam, 692 je imao sudar danas dok je vozio na 17. Sudario se sa suzuki swiftom. Hitna je cak bila dolazila, izvlacili su nekog decka iz auta. Auto je doslovno ''podletio'' pod autobus, a pola suzukija je bilo ''razbacano po cesti'' :P. Inace, koliko sam cuo, bus se spustao ulicom v. i m. lenca (isao je prema gradu) a auto je isao iz suprotnog smjera i udario u bus.
Eto, to je sve što znam. ;)
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

NP-549

Citat: LuckyLooser  u Veljača 16, 2009, 18:39:20
692 upravo odšlepan u garažu. Razbijena prednja lijeva strana. Nažalost, od slike ništa. Na fotoaparatu ostala samo narančasta mrlja. :P
Ma ništa strašno.  Nego mu izmješalo struju u ovoj porteli pa nije valjda htio upalit

Do njega 674 sa novim narančastim "gorba" displejem

Tomek

Koliko sam čuo, imao je sudar sa čak 6 automobila i ima puno štete.


SaNjIn

Danas ujutro 633 imo okršaj u Rukavcu..navodno se neki kamioncin zabio u njega..napuknjena šofer šajba na šoletovoj strani te je branik svijen..uspio sam slikat iz busa al se baš i ne vidi neš..došo je onaj trolejev TAM-ić i odvuko ga je oko 14.00h..

lukica

danas na drenovi (kod stare škole) se zapalio ili zakuho 6??(velika mogučnost 646) nije izgledalo lijepo!!! >:(

lukica

danas je zakuhao 642 na drenovi (kod križa). šole kaže da je razlog to jer su kad su mijenjali motor nešto zeznuli.

shef

Danas prijepodne viđen na Fiumari zaustavljen turčin 639 (displej 10 Rijeka) okružen sa vozilom hitne pod rotirkama i "maricom". Oštećenja na vozilu nisam vidio, ali jesam jednog muškarca sa glavom u zavojima.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mivano

jučer oko 19:00 stajao 662 na pločniku stanice na Brajdi sa razbijenim stražnjim svjetlom, a na displayu Grbci; šole unutra stajao i pričao s nekom ženom i djecom

shef

Kad netko nema sreće...opet nastradao 692. Naletio na pješaka koji je pretrčavao van pješačkog. Epilog: pješak u bolnici s teškim ozljedama; 692 isto u bolnici, opet razbijeno vjetrobransko staklo.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

thomcro

Članka iz današnjeg, 14.5.09., Novog lista:

Autobus »Autotroleja« naletio na neopreznog pješaka

RIJEKA – Autobus »Autotroleja« naletio je na neopreznog pješaka u samom središtu Rijeke prekjučer oko 23 sata. Kako je utvrđeno policijskim očevidom, autobus se kretao Trpimirovom ulicom u smjeru Žabice, a 33-godišnjak iz Umaga je iznenada s nogostupa ispred riječkog nebodera kročio na cestu, daleko od pješačkog prijelaza. Vozač autobusa, 42-godišnjak iz Rijeke, nije ga na vrijeme opazio jer se kretao između vozila u koloni. Neoprezni Umažanin zbrinut je u sušačkoj bolnici.

T. J.
Pozdrav by thomcro