Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

mivano

radio na 3-ici, čovječe daj ne budi površan već čitaj forum

boky

#151
Citat: Sonja  u Veljača 10, 2010, 17:40:11
Nastradao conecto.
samo da znate da je jedna od putnica bila mama od naseg kolege koja je zavrsila na hitnoj ali sada je dobro, sivala je usne i ima na glavi par posjekotina od rasprsnutog stakla.

NP-549

I sad će još kolega naje.....
Šta si išao kad si vidio da je zaleđeno.  Danas išao u 10:00 za Tribalj.  Do Šmrike OK, dalje kataklizma.  Niko ništa nezna jer nema 29-ke od 6.45 do 10:00.  Od Križišća prema dole led ko staklo i sniga 5-10 cm. Al ide turčin bez problema, samo ne diraj brenzu.  OD centra Drivenika prema Crikvenicici cesta čista ko sunce.  Valjda izašla ralica iz baze u Driveniku i skrenula lijevo za Crikvenicu, a nas na ovu stranu ko šiša.


Bogami, ova prošla stranica 10 u ovoj temi ima lijepu kolekciju sređenh buseva. Šteta što nisam slikao 616 kad sam i njega uredio

kico101

Citat: NP-549  u Veljača 10, 2010, 20:32:34
Šteta što nisam slikao 616 kad sam i njega uredio
Upala mi u oči sličnost brojeva 616 i 661. Da imamo cicimicija 116, morao bi se pazit. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Nemamo ga još, al bi s obzirom na situaciju s linijama vrlo lako moglo doć par komada čim kakve pare ulete od nekud.
I ovo nek slobodno ostane u CRNOJ KRONICI jer nabavka novih buseva tipa Cacciamali nije niš drugo nego crna kronika i za vozače i za putnike.  Gospodine novi direktore, molim vas ko boga kupite nešto drugo, ovo je groblje da nemože bit veće !

ikar

Citat: mivano  u Veljača 10, 2010, 16:08:20
radio na 3-ici, čovječe daj ne budi površan već čitaj forum

Ste sigurni da nije možda 3a? Taj bi trebao stalno bit tamo.

kico101

Citat: ikar  u Veljača 10, 2010, 21:24:09
Citat: mivano  u Veljača 10, 2010, 16:08:20
radio na 3-ici, čovječe daj ne budi površan već čitaj forum

Ste sigurni da nije možda 3a? Taj bi trebao stalno bit tamo.
I meni se čini da je na 3A. Lokacija mi se čini kao u ul M. Jadranić.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Citat: kico101  u Veljača 10, 2010, 21:42:17
Citat: ikar  u Veljača 10, 2010, 21:24:09
Citat: mivano  u Veljača 10, 2010, 16:08:20
radio na 3-ici, čovječe daj ne budi površan već čitaj forum

Ste sigurni da nije možda 3a? Taj bi trebao stalno bit tamo.
I meni se čini da je na 3A. Lokacija mi se čini kao u ul M. Jadranić.

Dobio sam informaciju da se ipak radilo o trojci...

conecto

Dozvoljavam da bilo tko kaže da nisam normalan (slažem se unaprijed) al barem je fotka baš dobro ispala.
Zaje..ne su te riječke ulice, brdovite i uske, nije lako tuda lupati tolike kilometre po cijele dane da se ništa ne dogodi. Kad je još i led nešto se jednostavno takvo mora dogoditi jer po ledu busu nisi gazda i može pričati tko što hoće (po snijegu još i ide). Onda i u Rijeci kad se dogodi kakav šus često to ispadne stvarno ovako pošteno.
Bio je jednom na TV neki tip koji je na prozor instalirao kameru a živi na nekom zeznutom zavoju. Bilo je zanimljivih snimki, na jednoj i Trolejov zglobni MAN SG 240 kako prolazi tim zavojem s prikolicom u šrek.
Inače, jučer i danas i u ZG je ludnica i baš sam se na poslu sjetio nekih forumaša koji tvrde da je tastatura mjenjača D-N-R dovoljna ako nema brda. U ovakvim uvjetima trojka, a ponekad i dvojka itekako dobro dođu na mnogim mjestima gdje se inače normalno vozi u D.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

mivano

Citat: conecto  u Veljača 11, 2010, 09:29:56
Dozvoljavam da bilo tko kaže da nisam normalan (slažem se unaprijed) al barem je fotka baš dobro ispala.
Zaje..ne su te riječke ulice, brdovite i uske, nije lako tuda lupati tolike kilometre po cijele dane da se ništa ne dogodi. Kad je još i led nešto se jednostavno takvo mora dogoditi jer po ledu busu nisi gazda i može pričati tko što hoće (po snijegu još i ide). Onda i u Rijeci kad se dogodi kakav šus često to ispadne stvarno ovako pošteno.
Bio je jednom na TV neki tip koji je na prozor instalirao kameru a živi na nekom zeznutom zavoju. Bilo je zanimljivih snimki, na jednoj i Trolejov zglobni MAN SG 240 kako prolazi tim zavojem s prikolicom u šrek.
Inače, jučer i danas i u ZG je ludnica i baš sam se na poslu sjetio nekih forumaša koji tvrde da je tastatura mjenjača D-N-R dovoljna ako nema brda. U ovakvim uvjetima trojka, a ponekad i dvojka itekako dobro dođu na mnogim mjestima gdje se inače normalno vozi u D.
misliš na zavoj na Piramidi ??? imamo mi taj video negdje na forumu...

ikar

U filmu se 9 puta pojavljuje isti bus (neke dane i po dva puta), mislim da se radi o 592. Nekako mi smrdi da se to majstor namjerno "igrao" s busom  ;D

mivano


Ruske

ja imam cijeli film od 1:45h sudara i krseva na tom zavoju...snimljeno 2001. imam snimke svaki dan od 1.1.2001. do 31.5.2001.

Ruske

evo isjecak iz tog filma, nije mi se dalo rezati vise dijelova i spajati, pa sam spojio dio gdje se sanos spusta niz piramidu i dimiiiiiiii (mislim da je 518, bijeli branik), odmah nakon toga legendarna scena kako katrica prode zavoj sa 50+ sigurno...i na kraju filmica spomenuti SG240 kako mu prikolica boci...(iako je i boljih bocenja bilo u cijelom filmu, nije mi se dalo traziti)


Shole

Ptice se ne boje peglice.  Mislim da je Sanos 533 jer je ful svjetlo narančast, onaj SU240 je 586, dok je zadnji zgobni 594.  Pažljivijim promatranjem cijelih filmova (i vremena na satu) može se zaključlit da 594 proklizava svaki put kad prođe, ali samo u određenom vremenskom razdoblju (smjena) a to je ono što je Ikar spomenuo ---> jedan šole ga namjerno gazio.