Autobusi koji više nisu aktivni - slike

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:54:00

5AR

Citat: shef  u Svibanj 28, 2008, 19:38:12
Bilo je samo sekunda kadra, teško za ocijeniti. Imao sam dojam da glume nekakvu taktičku vježbu po poligonu, jer ga se vidjelo u daljini iza novinarke u vožnji i točno je sunce išlo na njega tako da je teško ocijeniti svjetlinu boje.
Bio sad na HRT-u opet nisam vidio!!!!

Zamrznuo sam  kadar  ;D



Krpan

Evo par fotki neaktivnih i od mene

Sanos S415 (493) na Žabici  (16.7.2006.)



Sanos S200 (532) (13.4.2007, 3.7.2007.)





i za kraj 420 (14.4.2007.)






maher03

MaHer03

kico101

501 na kanalu. Ide uskoro u promet na relaciji Martinšćica-Žurkovo. Industrijskom cestom. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

thomcro

#124
Prošlu nedjelju, 1.3.09., u emisiji "Nedjeljom u 2" u sklopu jednog priloga ima jedno 10 sekundi i starih MB autobusa Autotroleja. Da bi uspio koliko toliko izvuć ono što se vidi ponovio sam nekoliko puta "film" i zato se neki kadrovi dupliraju. Uživajte!

















Pozdrav by thomcro


lukica

Citat: kico101  u Ožujak 06, 2009, 22:41:54
501 na kanalu. Ide uskoro u promet na relaciji Martinšćica-Žurkovo. Industrijskom cestom. ;D
moraju ga onda registrirat...
koga će vozit(radnike ili obične ljude)

kico101

Bravo , Thomcro. :)
Btw, ne sjećam se kada je četvorka vozila preko želj. stanice ( bočna zabela ). :-\
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Prilično sam siguran da piše KOZALA-Želj.stanica-I.Zajca-KOZALA  što bi bilo isto kružno, ali potpuno suprotno od sadašnjeg  ???

shef

Da, piše. Pogledaj u monografiji imaš kartu linija iz 1982. gdje je kao korekcija v.r. linije 4 navedena I.Zajca odnosno Kazalište.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

#129
Citat: shef  u Ožujak 08, 2009, 12:32:21
Da, piše. Pogledaj u monografiji imaš kartu linija iz 1982. gdje je kao korekcija v.r. linije 4 navedena I.Zajca odnosno Kazalište.
Poznata je točnost karata iz Monografija Autotroleja, pa to ne bih uzimao kao dokaz. Kažem, jako dobro sam pratio situaciju od negdje 1979. nadalje i zaista nikada nisam vidio četvorku kod Kazališta. Tek kada vidim fotku na tom mjestu mogu reći da sam definitivno bio u zabludi. :-\
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

netko

Sliku negdje slučajno pokupih sa ImageShacka.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Shole

Imamo ju več negdje na starom forumu, al nek bude.

shef

Mislim da je već dosta ovih bezobrazluka tipa "skinuo sa Imageshacka, našo na Google" i sl. Ovu fotografiju sam ja dobio u ruke od vlasnika, radi se o pravoj fotografiji za znanstveni rad i nikad nije nigdje objavljena osim na starom forumu, a i original je kod njega. Nisam od onih koji su posebno osjetljivi na takve krađe, baš me uostalom briga, ali bar navedi otkud je i tko je vlasnik/autor.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

netko

#133
Citat: shef  u Travanj 14, 2009, 07:48:44
Mislim da je već dosta ovih bezobrazluka tipa "skinuo sa Imageshacka, našo na Google" i sl. Ovu fotografiju sam ja dobio u ruke od vlasnika, radi se o pravoj fotografiji za znanstveni rad i nikad nije nigdje objavljena osim na starom forumu, a i original je kod njega. Nisam od onih koji su posebno osjetljivi na takve krađe, baš me uostalom briga, ali bar navedi otkud je i tko je vlasnik/autor.
Ja da sam našao ime autora i stranicu sa koje sam skinuo sigurno bi napisao.
Dovoljno je bilo kliknuti na jednu sliku koja je bila u ImageShacku i onda se ispod nje izlistalo još slika među kojima i ova.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

shef

Citat: netko  u Travanj 14, 2009, 08:44:37
Ja da sam našao ime autora i stranicu sa koje sam skinuo sigurno bi napisao.
Dovoljno je bilo kliknuti na jednu sliku koja je bila u ImageShacku i onda se ispod nje izlistalo još slika među kojima i ova.

Volio bih da se tako potrudiš da vidimo stare slike i iz Prometa, a ne samo 10 istih autobusa u Trogiru. NHF!
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic