Autobusi - razno (4)

Autor Tomek, Rujan 01, 2022, 23:44:32

tramvajac 92

S obzirom u kakvom je stanju većina Citara facelift, nisam siguran mogu li uopće izvesti katapult verziju.  ;D

zag


Kocka 146

Ako sam dobro vidio a jesam, 154 ide na popravak!
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

Stilben426

Pa da, bit će sačuvan za muzej.

Kocka 146

Bilo je rasprava da možda ide u rashod, pa mi je zato malo čudno!  buljo
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

tramvajac 92

Urbanwayi ponovo voze i vikendom. Do sad ih nisam viđao nedjeljama, ali danas ih ima.

Još ako će zbog tih ostati par MANova 09 u garaži da ih se srede za ponedjeljak...  ;)

Stilben426

Citat: tramvajac 92  u Veljača 25, 2024, 14:46:01Urbanwayi ponovo voze i vikendom. Do sad ih nisam viđao nedjeljama, ali danas ih ima.
Ima već negdje mjesec dana kako opet voze vikendom.

MAN truck bus

Nisu vozili subotama i nedjeljama jer je bilo održavanje punionice vikendom, a zatim nije bilo ljudstva za punionicu.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tonkovicmk1

Gbr 202 na 107 stoji na stanici Slavenskog smjer Jankomir. Vozač i neki mehaničar gledaju nešto oko zadnje osovine.

Mercedes bus

Citat: tonkovicmk1  u Veljača 26, 2024, 13:05:53Gbr 202 na 107 stoji na stanici Slavenskog smjer Jankomir. Vozač i neki mehaničar gledaju nešto oko zadnje osovine.
Da vidio sam ga, bio je stao nešto malo dalje od Zagrebačke u smjeru Žitnjak

zag


zagrebackapekara

Koliko bi mogli još Citari G 2006 biti u prometu?

Tomek

Ako će se nova vozila nabavljati ovim tempom kao zadnje tri godine onda 10 godina.

Dreamwalker

Pošto su temperature u gradu jučer dosegle 18°C, mislim da je ok trenutak da pitam insidere kako napreduje servisiranje klima uređaja i općenito priprema voznog parka za ljeto koje je svakim danom sve bliže? :) Nemojte me upućivati na famoznu mail adresu janvnost@zet.hr jer mi se ne čitaju generički odgovori.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Tomek

238 više nema one odvratne bočne EU naljepnice preko cijelih stakala, sad je dobio nove kakve su i na ovoj zadnjoj nabavci, bočno ispod linije prozora.