Libertas - razno (3)

Autor dulib, Prosinac 01, 2007, 19:46:56

Shole

A stvarno ste nesposobni.  Evo ja bio malo u vašem kraju ovaj tjedan.  Jedan tzv. rally sa Autotransom. Navečer u 20:30 iz Rijeke (Trst-Dubrovnik) i odma nazad popodne.  Parkirani smo bili kod Libertasa pa sam u razgovoru s vašim vozačima sjetio se i ovog pitanja sa foruma.  Naravno nisam ni ja imao pojma, kao ni vi, čak sam malo i istraživao ali nisam bio ništa našao.  I pitam ja tog starijeg kolegu (vozi inače neki od novih city-ja) i rekao mi je ovako:
Linija 14  je na Pelješcu, i vozi Janjina-Brijesta (nisam siguran dal sam dobro napisao ovo Brijesta), a vozi mali Isuzu broj 127.
Pa samo ste trebali pitat nekog.  Nadam se da sam pogodio, jer ako nisam, onda zahvaljujem kolegi iz Libertasa šta nezna di mu vozi koja linija.

kriticar

Citat: Shole  u Siječanj 20, 2008, 12:51:35
A stvarno ste nesposobni.  Evo ja bio malo u vašem kraju ovaj tjedan.  Jedan tzv. rally sa Autotransom. Navečer u 20:30 iz Rijeke (Trst-Dubrovnik) i odma nazad popodne.  Parkirani smo bili kod Libertasa pa sam u razgovoru s vašim vozačima sjetio se i ovog pitanja sa foruma.  Naravno nisam ni ja imao pojma, kao ni vi, čak sam malo i istraživao ali nisam bio ništa našao.  I pitam ja tog starijeg kolegu (vozi inače neki od novih city-ja) i rekao mi je ovako:
Linija 14  je na Pelješcu, i vozi Janjina-Brijesta (nisam siguran dal sam dobro napisao ovo Brijesta), a vozi mali Isuzu broj 127.
Pa samo ste trebali pitat nekog.  Nadam se da sam pogodio, jer ako nisam, onda zahvaljujem kolegi iz Libertasa šta nezna di mu vozi koja linija.
Bravo shole,točan odgovor.Inače linija 14 je dugo vozila na relaciji Trpanj - Kuna(Trstenik u vrijeme kad je od tamo išao trajekt za Mljet) - Orebić ,ali je povlačenjem Libertasa sa tog područja bus gbr.56 koji je dugo vozio prebačen je na novu liniju iz Janjine i valjda po inerciji donio broj 14 na novu liniju.
Drugi put najavi dolazak,pa da nešto organiziramo.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

man134


evo ovako nismo sivi bas puno zainteresirani za autobuse pored njih imamo i drugih obveza nemozemo samo pratiti bez uvrede ali tako je  :) :) :)

dulib

Citat: man134  u Siječanj 20, 2008, 19:25:58

evo ovako nismo sivi bas puno zainteresirani za autobuse pored njih imamo i drugih obveza nemozemo samo pratiti bez uvrede ali tako je  :) :) :)
ovaj prvi dio ne razumijem, ako netko nije zainteresiran za autobuse sto radi na ovom forumu  ???, a drugi dio sto se obaveza tice vjerujem da ih svi imamo, ali vremena za autobuse i forum nekad vise nekad manje se nađe...

man134

Citat: dulib  u Siječanj 20, 2008, 20:04:40
Citat: man134  u Siječanj 20, 2008, 19:25:58

evo ovako nismo sivi bas puno zainteresirani za autobuse pored njih imamo i drugih obveza nemozemo samo pratiti bez uvrede ali tako je  :) :) :)
ovaj prvi dio ne razumijem, ako netko nije zainteresiran za autobuse sto radi na ovom forumu  ???, a drugi dio sto se obaveza tice vjerujem da ih svi imamo, ali vremena za autobuse i forum nekad vise nekad manje se nađe...
tocno slazem se nisam htijo reci da me neinteresiraju ali htijo sam reci da nemogu bar ja biti samo posvecem temu  ;),i nemogu samo se tim bavit svak ima stvari koji nezna...

narancasti

man134 ja mislim da ti jedini stalno visis na ovom forumu i da nevjerujem da nemas vremena misliti samo na autobuse,stalno pises neke postove,komentiras........

man134

#51
Citat: narancasti  u Siječanj 20, 2008, 21:20:56
man134 ja mislim da ti jedini stalno visis na ovom forumu i da nevjerujem da nemas vremena misliti samo na autobuse,stalno pises neke postove,komentiras........
da narancasti to tako izgleda ja najvisie i kometiram pod forum dubrovnik bez uvrede ali sve na brzaka i nakraju nabijam postove,prije sam imo malo vise vremena......

man750

Citat: Shole  u Siječanj 20, 2008, 12:51:35
A stvarno ste nesposobni.  Evo ja bio malo u vašem kraju ovaj tjedan.  Jedan tzv. rally sa Autotransom. Navečer u 20:30 iz Rijeke (Trst-Dubrovnik) i odma nazad popodne.  Parkirani smo bili kod Libertasa pa sam u razgovoru s vašim vozačima sjetio se i ovog pitanja sa foruma.  Naravno nisam ni ja imao pojma, kao ni vi, čak sam malo i istraživao ali nisam bio ništa našao.  I pitam ja tog starijeg kolegu (vozi inače neki od novih city-ja) i rekao mi je ovako:
Linija 14  je na Pelješcu, i vozi Janjina-Brijesta (nisam siguran dal sam dobro napisao ovo Brijesta), a vozi mali Isuzu broj 127.
Pa samo ste trebali pitat nekog.  Nadam se da sam pogodio, jer ako nisam, onda zahvaljujem kolegi iz Libertasa šta nezna di mu vozi koja linija.

bravo shole.ali mogao si se javiti pa da popijemo barem kavicu,ako ne mozemo nesto zesce, jer vozis. Drugi put svakako se javi.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

man750

#53
Citat: man134  u Siječanj 20, 2008, 19:25:58

evo ovako nismo sivi bas puno zainteresirani za autobuse pored njih imamo i drugih obveza nemozemo samo pratiti bez uvrede ali tako je  :) :) :)
Stvarno ,ako nemas vremena i ako nisi puno zainteresiran za autobuse onda prestani pisati gluposti i posveti se drugim obavezama. Nitko te nije prisilio da budes na forumu,ali kad si vec tu onda pisi konstruktivno ako mozes ili otidi sa foruma.
Postovi na brzinu bez sadrzaja nisu dobrodosli,a tvojih je vecina takvih.Razmisli malo,a i narancasti bi mogao malo razmisliti.
Ispricavam se ostalim clanovima zbog OT pisanja,ali nisam vise mogao izdrzati jer visoki nivo strucnosti foruma se opasno rusi.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

miky

I ja se slazem sa Matom, treba pisati ono što znaš sigurno, a ono što nisi siguran staviti u promet sa nekakvim dodatkom tipa ja mislim ili bilo bi dobro provjerit i sl. Kad vidim MAN750, odmah mi je drago što sam ušao na stranicu i što ću saznati nešto novo ili neku staru informaciju koja je meni nova. MAN 750 samo nastavi i ako možeš budi redovit svaki dan...

man134


dubi

Citat: man134  u Siječanj 20, 2008, 19:25:58

evo ovako nismo sivi bas puno zainteresirani za autobuse pored njih imamo i drugih obveza nemozemo samo pratiti bez uvrede ali tako je  :) :) :)
evo oko ovog posta se digla tolika prasina,zasto? dapace ja mana ne branim nego stvarno i ima nekih postova koji nisu bas,ali daje interesatne slike koje su mu odlicne kriticar,man750 i vi imate dobre kometare i jako puno znate pohvala znanju gdje su vam slike to najvise gosti foruma prate bas nisam vidio ali vase pravo,MOLIM VAS DA PRESTANETE S JAVNIM SVADJANJEM,nisam jako puno tu al vas zato pratim..... ;)
koristite libertas....

dubi

pustimo se svadja ajmo raditi kvalitetno da nas pod forum dobje gledanos i jos clanova svi clanovi su dobrodosli za nas pod forum ih je potrebno,ako ovako se nastavimo svadjati lose se pise ovakvim radom necemo nista postici svak ima svoje zasto je zaduzen neka osoblje radi svoje a mi svoje,malo pametujem  ;D ;)
koristite libertas....

dulib

mislim da je dosta rasprava i ovdje je crta, svako slijedece udaljavanje od tema, a pogotovo u ovakvom smislu brisem!!!

narancasti

da li tko zna gdje vozi gb 144
veceras sam ga vidio parkiranog u komolcu sa tablom ŠKOLSKI PRIJEVOZ