Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

Tomek

Viđena jučer prinova u Čazmatransu, Setra S315UL DA-104-DL, bijele je boje i ima nekakve kružiće po boku.

hochdecker

A stigla je i jedna 415 gthd, DA rege. Danas jutro na AKZG. Sive boje, ali još ima ostatke neke sheme prijašnjeg vlasnika...

steyr1985

Citat: hochdecker  u Kolovoz 20, 2014, 20:54:01
A stigla je i jedna 415 gthd, DA rege. Danas jutro na AKZG. Sive boje, ali još ima ostatke neke sheme prijašnjeg vlasnika...
JE samo je 416 GT HD

the hicMe


Shole


Man lion's coach

Valjda po ovom crnom ispod natpisa.. Od naprijed ide svjetlije a odpozadi tamnije, u ovom slucaju je obrnuto..

Shole


lussin

Onda je i na njoj krivo,po ovih zadnjih par slika ostali imaju svjetlije od početka busa

Shole

A ja ih našo barem 5 koji imaju isto ovako,  i nijednog koji ima po vama "pravo" zaljepljenu shemu

lussin

Ja sam našao tri s pravom,samo na posljednoj strani ČZT slika

Shole

a strane autobusa ti ništa ne znače  ?

Marek

Novost, bijeli Neoplan Euroliner N 316 Ü, garažni broj 690, DA-552-DJ.

lovac27

Neki od bivših slavijinih autobusa su dobili cazmine sheme po boku i sprijeda i odozada to su: ,gbr. 628,636,639,640,617 i 647 i jedna cazmina setra koja vozi ex slavijeve linije. Ostalim autobusima je skinut natpis slavijatrans osim na busu 642.. Zašto se to ne uredi,nego neki imaju cazmine naljepnice,neki ništa,a jedan još ima slavijine. Zanima me,zašto neki koriste nove karte,a dosta njih one prastare s onom masinom što se na karti ništa neda pročitati.

mili

Prijatelju nije to čazmina setra i nevozi slavijeve linije nego slavijine ili slavijetransove (ako misliš na sk-229-fn), a zašto se tako radi to moraš pitati nadležne organe u čazmi.
Zanima me kako bi ti u jednom danu okupio sve autobuse na jednom mjestu i pokrio sve linije, a šta se tiće mašina nitko do jučer odnosno danas nije radio sa novima

Grof

Vjerojatno misli na kostajnićku Setru na BJ tablama.....