Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

Teutonic

Prije da će ga vozit Vlatko Petrina za Murter
;D  ;D  ;D

petrinjausrcu

Mislim da ni Ante ni Vlatko za sad neće voziti nove buseve jer ako sam dobro vidio busevi su u Petrinji

Sent from my Vip Racer III using Tapatalk


Teutonic

Ante nebi vozio jer ne postoji,a za Vlatka ćemo vidit.

petrinjausrcu

Mislio sam na ove 2 crvene Setre. Vidio sam ih s ceste parkirane pred garažom u Petrinji ali nisam 100% siguran da li su to te

Teutonic

I ja sam na njih mislio,već 2 stranice o njima pričamo (doduše,rasprava je malo off topic)

mili

#455
Obje stigle u Petrinju a rege su DA-371-DN i DA-372-DN

Teutonic

Danas u 9:00 iz Šibenika za regionalno natjecanje iz Engleskoga u Pirovcu vozila jedna od Temsi Opalin iz ČZT Nove i jedna Setra S315UL ST 560 PJ iz ČZT Dalmacije.

Tomek

Večeras u Zagrebu viđen Marbus ViveTH - prinova, BJ-571-FZ, nekako mi se čini da je to STSI bivša mašina!

steyr1985

Tako je kupili su sva vozila od STSI.

Servis

Vidio Starlinera g.b. 307 (BJ-904-CG), šteta šta nije bilo zgodno za slikati ali imalo bi se što za vidjeti - komplet hrđav, lijeva strana do te mjere da je preko nekih trulih dijelova izolir traka zalijepljena. Poklopac motora se ne može zatvoriti do kraja pa ga nekakav klin osigurava da se ne otvori. Kako je taj prošao tehnički...

Konj

Bus je katastrofa... a tek kako se grozno voziti u njemu, nabija, neudoban je, prije nekoliko dana je bio na liniji ZAG - ZADAR.
Dijelim mišljenje o stanju tog busa i isto se pitam kako je prošao tehnički?! Da smo europska zemlja u pravom smislu
riječi već bi bio isključen iz prometa.

8) 8)

hochdecker

gbr 850, bijela S315GT nešto novijeg godišta

Majstor

I Mandy je utopio onu svoju 315 nisku u Cazmatrans
Samo mi sudite pošteno !

zlepur1

Danas na ak Šibenik setra 415 hdh sa tablom Šibenik -Osijek.Međutim to je linija sa presjedsnjem u Zadru ili Zagrebu, rezervacije se naravno mogu kupiti i na ak ŠIbenik za jedno i drugo presjedanje.Sve pohvale vozačima na iscrpnoj informaciji.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Majstor

Zuti EOS 200 KZ542BJ Sa Cazmatrans logom
Samo mi sudite pošteno !