BiH ANKETA

Autor prljavibluzer, Studeni 01, 2008, 21:22:48

Servis

Ovo lagano postaje nepregledno, primam prijedloge koje bi nove podforume otvorili i tamo premjestili neke postojeće teme. Ja bi recimo dodao za gradske prijevoznike, međugradske, privatnike... Dalje slušam.

tomekk

možda da se prijevoznici poredaju po abecedi kao što već imamo privatnike ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

CroHerc

Nemožeš na geacke , prigracke , međunarodne odvajati kad ima dosta prijevoznika koji voze sve to .
Tada bi doslo do jos vece gužve i nesporazuma.


Prijedlog
Naj bolje , ako je tjesno da napravite po abecedi , sad za sad na dva djela razdjeliti dovoljno po mom misljenju.

;) :'(

tamlover

Ja bi ih podijelio po kantonima ko i zemlju  ;D
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

CroHerc

#4
Citat: tamlover  u Studeni 02, 2008, 00:41:00
Ja bi ih podijelio po kantonima ko i zemlju  ;D

nije po kantonima nego po entitetima
kanton je županija na naš hr                                 


erobuss

CroHerc umij se ladnom vodom, kanton = županija, ne općina.

BiH sekciju proširiti na način da se veći prijevoznici podijele kao što je slučaj sa Hrvatskim, npr. Globtour da dobije svoj podforum, a u njemu da budu navedene sve članice grupe, Centrotrans također itd.

Manje prijevoznike poredati po abecedi. Trebamo li izmišljati toplu vodu, ako je već izmišljena?!

tamlover

Ako glasate za nešto treće, u ovom topicu napišite na što ste mislili. Anketa je namjenjena prvenstveno onima koji aktivno prate i sudjeluju na BiH podforumu.

Reorganizaciju BiH podforuma potaknuo je moderatorski tim a nužna je zbog bolje preglednosti i obima foruma koji se znatno povećao u zadnje vrijeme.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

erobuss

Citat: tamlover  u Studeni 02, 2008, 15:04:17
Ako glasate za nešto treće

Tri su već ponuđena, valjda si mislio na 'četvrto'  ;D

CroHerc

Nije mi jasno kako mislite djelit na liniski i turistički prijevoz kad ,( bar u hercegovini ), gotovo svi koji voze linije voze i turizam

onda bi trebali otvarat topic za istog prijevoznika u dvije rubrike.


mislim da je onaj erin prijedlog do sad naj bolji      ;) :D :-\

stipe15

Citat: erobuss  u Studeni 02, 2008, 02:23:50
CroHerc umij se ladnom vodom, kanton = županija, ne općina.

BiH sekciju proširiti na način da se veći prijevoznici podijele kao što je slučaj sa Hrvatskim, npr. Globtour da dobije svoj podforum, a u njemu da budu navedene sve članice grupe, Centrotrans također itd.

Manje prijevoznike poredati po abecedi. Trebamo li izmišljati toplu vodu, ako je već izmišljena?!

Slažem se sa Erom jer sam mu ja i predložio tako nešto prije par mjeseci.

tamlover

I ja se s ovim erinim slažem.

ALI, anketa je pomalo neizvjesna, i što se tiče podjele turistički-linijski nije nikakav problem što netko vozi i jedno i drugo, jer važnije je da održava linije. Pa i Autrotrans Rijeka  vozi turizam i šta ćemo sad ??? Spada u linijski prijevoz.

BTW, ero u anketi je ponuđen odgovor "nešto treće" što pretpostavlja nešto što već nije ponuđeno neovisno o rednom broju  ;D Dakle, nisam mislio nešto četvrto
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Neo

Ja ne znam zasto moramo raditi anketu za nesto sto imamo moderatora. Ero je moderator za BiH i neka napravi kako misli da je nabolje i najpreglednije.
je zakon

tamlover

Citat: Neo  u Studeni 03, 2008, 06:24:09
Ja ne znam zasto moramo raditi anketu za nesto sto imamo moderatora. Ero je moderator za BiH i neka napravi kako misli da je nabolje i najpreglednije.

Možda zato što moderatori nisu htjeli radit promjene bez znanja i podrške članova koji su svakodnevno na BiH forumu. Al eto, očito nikad dovoljno dobro.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tamlover

#13
Pa lijepo piše da se pojasni samo u slučaju ako se glasa za nešto "treće". Niko nije dužan polagat račune, nit svi podržavaju erin prijedlog - očito. A iskreno tvoj komentar mi se čini ulizivački nepotreban !!

Očito netko ko se složio pismeno nije to podkrijepio i glasom u anketi, al to nije naš problem...

*da ne bi bilo zabune, ja sam se s erom složio i to ovdje napisao a i tako glasovao
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tamlover

Neće bit promjena dok ne dobijemo jasan rezultat ankete. Čini mi se da ima ovdje i malo neodgovornih...
...i bilo je lepo i navek TAM bu....