Promet Makarska – fotografije

Autor maky, Studeni 21, 2007, 11:52:47

ist

Za desetak će se godina vjerojatno svi otimati za kineskim autobusima

Tomek

Osim 3 Neoplan Starliner i 2 King Longa prošli mjesec je nezamjećeno u Promet Makarsku stigla još jedna prinova..

Da, tako je prije izgledala dok je bila u Croatia Expressu, sada izgleda ovako:
MA150BF

U početku sam mislio da je to ona ex Brioni Pula koja nam isto fali, ali nije, tu još nemamo.

Evo i ostalih buseva:


















Dva Neoplana SL su ostali bez reg.



Tomek


markost


Tomek

Stalno Starlineri i Kinezi -- pa evo dva koja nisu svaki dan na forumu -- MBO404RHD ex Šabić i Cityliner koji je 2001. godište i kao takav jedan od najnovijih N116 u Hr




Tomek

Kao prvo konačno smo saznali registracije najnovije S215HD u Hrvatskoj, one koja je kupljena lani od Briona Pula -- MA-693-BA

A kao drugo danas u Zagreb stigao jedan njihov nedavno nabavljeni Starliner u malo šokantnom izdanju




Man lion's coach

haha bas mocno  ;D naravno salim se :P

conecto

Niskopodna Setra u lokalu oko Makarske snimljena 2006.

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

erobuss

A ne vidiš  4 'se(s)tre' na desnoj strani   :D  ;D

Man lion's coach

bogami ja sam to odma ugledao kakva setra :o ;D :D

conecto

Vidim, trebao sam crop napravit! Evo još jedan Isuzu iz iste godine (foto naravno), može li se i to skrojit kao Se(s)tra? ;)



A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

5AR


Tomek

Danas u Zagrebu i drugi novi King Long - MA-699-BF - pogledajte ga uz Starlinere, ko ga ne bi poželio  :D


erobuss

 o-0 Autobusi oko njega stariji su najmanje po 4 godine, a on dizajnom za njima zaostaje bar 15 godina

K_Omiš

Citat: erobuss  u Lipanj 21, 2010, 22:58:33
o-0 Autobusi oko njega stariji su najmanje po 4 godine, a on dizajnom za njima zaostaje bar 15 godina



Uglavnom ovi Starlineri, najmlađi je 2001. godina, dok ovi MAN-ovi s desne strane mogu biti max 2003. god. Dakle to su busevi stariji od 7-9 godina, i po kvaliteti i dizajnu su 20 godina ispred kineza...