Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53


Winamp

Kome pripada bijeli Sprinter reg. ST-0009-T?

shef

Za pretpostaviti prema tablici da je Bonavia, vjerojatno neki njihov novitet...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Jutros viđen sivi Lion's COach L u smjeru Velige Gorice(vjerojatno na homologaciju) sa njem. zoll tablicama. Netko se ponovio.

COVIK

Znam tko je vlasnik a neznam kako se firma/obrt zove,zato ga stavljam u ovu teme.Imaju i zelenog iveca izlipljenog dinosaurima i obitelj Kremenko ;D

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

STEFI- GRAF

Ovaj tamić je ex Sveto Boban ima je masku i farove od mercedesa O-303

shef

Citat: COVIK  u Lipanj 28, 2012, 09:27:34
Znam tko je vlasnik a neznam kako se firma/obrt zove,zato ga stavljam u ovu teme.Imaju i zelenog iveca izlipljenog dinosaurima i obitelj Kremenko ;D

Konoba Kremenko Svinišće
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Zadarsko dite

Citat: COVIK  u Lipanj 28, 2012, 09:27:34
Znam tko je vlasnik a neznam kako se firma/obrt zove,zato ga stavljam u ovu teme.Imaju i zelenog iveca izlipljenog dinosaurima i obitelj Kremenko ;D


Znas li vlasnika ili onoga tko je iznajmio bus?  good_boy

Klikni za pojasnjenje.

COVIK

Citat: Zadarsko dite  u Lipanj 28, 2012, 23:07:34
Citat: COVIK  u Lipanj 28, 2012, 09:27:34
Znam tko je vlasnik a neznam kako se firma/obrt zove,zato ga stavljam u ovu teme.Imaju i zelenog iveca izlipljenog dinosaurima i obitelj Kremenko ;D


Znas li vlasnika ili onoga tko je iznajmio bus?  good_boy

Klikni za pojasnjenje.

Vlasnik konobe Kremenko je ovog tama doveo iz Zadra još ove zime i sam ga je sredija iznutra i izvana,bus je dobija ST tablice pa mislim da nije iznajmljen nego kupljen.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Zadarsko dite

Moze biti. Nisam Toncija odavna vidio pa ne znam odgovor iz prve ruke.
Ne bih se cudio niti prodaji niti najmu.

5AR

U okolici Makarske viđen Isuzu najnoviji model nepoznatog vlasnika reg. MA-160-BL

actros

Citat: 5AR  u Srpanj 11, 2012, 22:32:47
U okolici Makarske viđen Isuzu najnoviji model nepoznatog vlasnika reg. MA-160-BL
viđen danas pokraj aerodroma, na vratima mu piše: "tip-extreme" malo sam proguglao, i našao:
http://www.tipextreme.hr/

Tomek

Jučer viđen novi rabljeni Tourismo kraj VG sa njem. zol tablicama. Netko se ponovio.

Winamp

Kome pripada Marbus B3 090 reg. KA-460-DM?

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!