Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

tramvajac 92

Za potrebe reprezentacije je dosta i Regio kolko se voze. Hotel-Aerodrom i Hotel-Stadion sve skupa ni 50 km ne naprave dok su skupa.

jadrantrans vrgorac

Sad kad ste vidili u čemu će se vozit naša Repka, pogledajte šta je gazda Todrić, u čemu se voze njegovi radnici iz Jamnice! Kad pogledate video bit će vam sve jasno kako je Radošević počastio Hrvatsku Reprezentaciju   good_boy

tomekk

Nit je Todoric gazda nit se u Starlineru voze radnici.

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

jadrantrans vrgorac

Činjenica je da je on gazda kad iza njega stoji vlast, banke i svi redom! A bus je namjenjen za potrebe firme a ne za nikakav prijevoz na linijama ili ugovoreni  good_boy

tramvajac 92

Što se tiče radnika Jamnice oni se voze u Regiu, a prije su u AV120L (APVŽ 631).

tramvaj1910

Citat: Tomek  u Ožujak 12, 2014, 12:33:15
http://i205.photobucket.com/albums/bb124/zgheart/L31.jpg

Evo bivšeg busa od repke, nisam čuo da je netko rekao za njega da je kičast ;)
Al o ukusima se ne raspravlja.

Ne možeš uspoređivat croatia bus starliner koji je i inače bio plav i na sebi imao doslovno 12 crveno bijelih kockica sa autotransovim bijelim koji po sebi ima masu velikih kocaka, sad pokušaj zamislit ovog croatia bus plavog sa ovolikim kockama i ovolikim brojem kocaka, na to sam mislio pod prekičasto. ali i sam si rekao...o ukusima se ne raspravlja, ali s estetskog gledišta vjerujem da se većini sviđa upravo ova autotransova kombinacija.

shef

Inače danas je vozio na Rijeka - Novi Vinodolski (Starliner naravno).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

zlikowszky

Nema tu nikakvih kocki...samo kvadrati :-)
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Garage

Mislio sam čisto sentimentalno. Da ATR otkupi nekadašnji "ponos repke i jedne od najstarijih autobusnih tvrtki u RH".
Ne bi im bilo teško uložiti u ex ZG-1111-CB, a boja-mogu ga prefarbati u shemu Autotransa.

5AR

1329 potpuno bijel, 1378 navodno prodan.

Sent from my PAP4055DUO using Tapatalk


shef

1378 je prodan 100%, vidio sam ga prije dva tjedna kad su ga vozili, tri gospodina u košuljama i sakoima koja sigurno nisu ATR-ovi, bile su skinute sve oznake, uključujući i garažni i one male crvene natpise na vratima.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

VISEON

Jesu li ove 4 bijele SETRE 500 što su jucer dosle u HR sa ZOLL tablicama za ATR grupu?

Shole


Majstor

Am turist Zaprešić ( 5 kom )
Samo mi sudite pošteno !

gorgoroth