Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

ist

Ta linija stalno ide nedjeljom iz Međugora, a subotom iz Zagreba (kada, zapravo, preuzima putnike iz Skandinavije)

Tomek

Ja sam veceras vidio Ap VZ-ov 9900 sa tablom Varazdin-Medjugorje dok je stizao u Zagreb na AK. Bio je pun, pretpostavljam iz VZ-a

tomekk

To ne znači da svi idu za Međugorje jer bus ujedno ide po liniji Varaždin-Zagreb, no koliko sam čuo i na Međugorju ima putnika.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tlimfocit

Kroz Vrgorac sinoć 4 autobusa za Zagreb.

Crohunter

Sva vozila na ZG tablicama prelaze na DA.....sad ce biti veselo....


zagorec


tomekk

Već je danas dobio jedan 9700/3
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Shole

Znači li to da su otvorili nekakvu poslovnu jedinicu tamo (barem fiktivno) s namjerom da autobuse registriraju po jeftinijoj tarifi ?

klimama

Imaju registriranu podružnicu u rodnom mjestu Mate Lovraka - u Velikom Grđevcu (između Daruvara i Bjelovara).

Tlimfocit

Da se nadovežem na kolegu klimamu koji je napisao u temi Livno bus da od ponedjeljka kreće Globtour voziti Jajce-Split-Jajce: čujem da će za 10ak dana krenuti i linija iz Sarajeva za Split, ali sa ponešto izmijenjenim vremenima polazaka.

klimama

I iz Jajca će voziti s izmjenjenim vremenom polaska, ako su mi informacije točne.
Livno bus je kretao iz Jajca u 6:00, a Globtour će u 7:30, pa će i polazak na toj liniji iz Livna biti oko 10:30 umjesto u 8:30.
Iz Splita za Jajce vrijeme polaska se neće mijenjati.

Tlimfocit

Citat: klimama  u Svibanj 12, 2012, 20:14:15
I iz Jajca će voziti s izmjenjenim vremenom polaska, ako su mi informacije točne.
Livno bus je kretao iz Jajca u 6:00, a Globtour će u 7:30, pa će i polazak na toj liniji iz Livna biti oko 10:30 umjesto u 8:30.
Iz Splita za Jajce vrijeme polaska se neće mijenjati.

Mislim da si u pravu. A što se tiče ovog Sarajeva (ako sam dobro razumio) Livno bus će ipak zadržati svoju liniju (rano ujutro iz Splita), a ovo će biti kao produljenje federalne linije Sarajevo-Livno do Splita.

Crohunter

#403
Danas 8 autobusa iz okolice Velikog Grđevca u Mariji Bistrici.


ZG-7213-EP
ZG-6735-EG
ZG-7206-EP
ZG-6736-EG
ZG-5279-DP
ZG-3501-EC
DA-843-AS

osmoga nisam zapamtio....sorry

Tlimfocit

Koliko čujem od 5.7. se počinje voziti linija Zagreb-Split-Dubrovnik autocestom A1. Polazak iz Zagreba ujutro u 7 sati, dolazak u Split u 12:15 i nastavak prema Dubrovniku (spajanje s linijom Split-Dubrovnik autocestom preko Vrgorca). Iz Dubornik ujutro u 8 sati prema Zagrebu.