Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

erobuss

Citat: Tlimfocit  u Lipanj 02, 2010, 13:00:26
Uskoro kreće nova linija Zagreb - Vrgorac - Ljubuški - Međugorje - Čitluk - Mostar - Čapljina - Stolac. U 16:00 iz Zagreba, autoputom do Vrgorca

Uuuu pa ovo je pun pogodak!!! U koliko će biti polazak iz Hercegovine??  8)

ist

Prema najavama, Globtour uskoro preuzima linije Livnobusa Livno-Mostar i Livno-Sarajevo, te dio (ili cijeli, ne znam) livanjskog autobusnog kolodvora

mate

Sinoc troosovinac ZG-5405-DV otisao skoro pun s brodskog kolodvora na liniji Vinkovci - Neum ;)

Tlimfocit

#213
LINIJA: Tuzla-Pula
BUS: Tuzla-Cerik-Srebrenik-Brka-Brčko-Orašje-Županja-Slavonski Brod-Zagreb-Rijeka-Labin-Pula
POLASCI: -iz Tuzle SVAKODNEVNO 07:00 i 19:00
               -iz Pule SVAKODNEVNO u 07:00 i 19:00
LINIJU ODRŽAVA: Salinea Orašje, Croatia bus, Transturist Tuzla

mate

Tlimfocit malo da ti nadopunim zadnju kartu - jos ova linija Tuzla - Pula, staje u Zupanji i Sl.Brodu, te uz Salineu tu liniju jos voze Croatia Bus, te Transturist (koji ju trenutno sad vozi) ;)

Tlimfocit

Citat: mate  u Lipanj 05, 2010, 20:50:03
Tlimfocit malo da ti nadopunim zadnju kartu - jos ova linija Tuzla - Pula, staje u Zupanji i Sl.Brodu, te uz Salineu tu liniju jos voze Croatia Bus, te Transturist (koji ju trenutno sad vozi) ;)

Aha evo popravljam. Kako ide to mijenjanje prijevoznika na liniji? Jer vidio sam po slikama iz rijeke da Siderali od Salinee to voze?

mate

Citat: Tlimfocit  u Lipanj 05, 2010, 21:12:29
Citat: mate  u Lipanj 05, 2010, 20:50:03
Tlimfocit malo da ti nadopunim zadnju kartu - jos ova linija Tuzla - Pula, staje u Zupanji i Sl.Brodu, te uz Salineu tu liniju jos voze Croatia Bus, te Transturist (koji ju trenutno sad vozi) ;)

Aha evo popravljam. Kako ide to mijenjanje prijevoznika na liniji? Jer vidio sam po slikama iz rijeke da Siderali od Salinee to voze?

Ma to su uglavnom dogovori izmedu firmi, sad mislim preko ljeta da ce uglavnom Transturist s svojim troosovincima i Skylinerima voziti, jer linija je jako dobra i zna biti nerijetko i pun bus ;)

Tlimfocit

Hmmm. Tu mora biti i nekakva financijska pozadina jer nije fer da jedni voze samo zimi, a drugi ljeti. TU mora biti još nešto. Pokušat ću saznati.

Man lion's coach

ako je su 3 firme na jednoj liniji i rade naizmjenice, ja mislim da se svaki profit i trosak dijeli na tri dijela...

Tlimfocit

Citat: balja  u Lipanj 06, 2010, 00:31:18
ako je su 3 firme na jednoj liniji i rade naizmjenice, ja mislim da se svaki profit i trosak dijeli na tri dijela...

Ma jasno, ali što ako ne voze ravnopravno? Ako jedni voze sasmo kad ima puno putnika,a  drugi zimi ili kad nema baš putnika? Onda su jedni na gubitku, a drugi na dobitku. Uglavnom pišem napamet. Treba provjeriti.

Man lion's coach

sve se djeli na 3 djela, bez obzira na doba godine i ko vozi, ako je prodato 21 karta sada, znaci svaku firmu kaci po 7 karata naravno i naravno ima jedan period gdje slabije ima putnika, onda tu modzda ima i gubitka, ali se i taj gubitak djeli na 3 djela...

erobuss

9700/3 večeras u 21 sat iz Međugorja otišao za Vinkovce, slao sam neku pošiljku preko njih, a ubio me Bog ako sam uspio upamtit tablice, uglavnom su BH

Tlimfocit

Citat: erobuss  u Lipanj 07, 2010, 22:11:20
9700/3 večeras u 21 sat iz Međugorja otišao za Vinkovce, slao sam neku pošiljku preko njih, a ubio me Bog ako sam uspio upamtit tablice, uglavnom su BH

BH tablice na toj liniji? To se ne događa često.

erobuss

Citat: Tlimfocit  u Lipanj 07, 2010, 22:24:20
Citat: erobuss  u Lipanj 07, 2010, 22:11:20
9700/3 večeras u 21 sat iz Međugorja otišao za Vinkovce, slao sam neku pošiljku preko njih, a ubio me Bog ako sam uspio upamtit tablice, uglavnom su BH

BH tablice na toj liniji? To se ne događa često.

Valjda će Mate to ujutro provjeriti, sad sam u žešćoj dilemi  >hammer<

busfan

Zar linija Tuzla-Pula ne ide 2 puta dnevno. Meni se cini da je prije isla 2 puta do Pule i jos 3 puta samo do Zagreba?