Nabavke novih autobusa (1)

Autor Ivan, Siječanj 18, 2008, 12:53:17

545

#720
Da, uopće se ne vidi broj

Shole

Citat: 545  u Svibanj 08, 2017, 21:55:12
Urbanway za Rijeku je proizveden u FRA. I kažu da su malo bolji od Citelisa koji su iz Češke.
Naglasak je na Češku a ne na Urbanway..
Sumnjiva mi je ta Češka..

Zglobni Urbanway je iz Francuske, a solo Urbanway, Citelis i Crossway su iz Češke.   NG313CNG je iz Poljske.

BTW, na slici prometne dozvole je Dubravski 469. Nije neki problem malo potražit po forumu

tramvajac 92

Koliko sam vidio na željeznicama, drugi Crossway u APP je 60. A i u Dubravi su 2 komada prema mojim informacijama. 421 sigurno zna koji su.  ;)

leonardo123

Dubravski popunjavaju mjesta između Regia i Marbusa. 643 i 644.

545

I to je to za ovaj mjesec?
Slijedeći mjesec Urbanway, i u 7.mj MAN LION'S CITY G?

tramvajac 92

Takav je plan. Sredinom mjeseca ih očekujemo.  :)

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Naravno da vozača  bus123  nikad  nnee na slikama sa svitom!
A trebat će ih kod zaokruživanja na izborima....

Bljak!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

545


sniff


Ivan

Citat: 421  u Svibanj 15, 2017, 21:59:41
Naravno da vozača  bus123  nikad  nnee na slikama sa svitom!
A trebat će ih kod zaokruživanja na izborima....

Bljak!
... dok su u doba Pevaleka (čak i u zadnjih nekoliko godina kad je već vladao bandit) na predstavljanjima autobusa uvijek bili ponosni vozači, zapravo skoro jedino što su novinari mogli slikati da ulove slike busa, sad u doba potpunih poslušnika moramo proučavati samo jednu jedinu osobu koja je bitna... Slažem se s bljak.

Dreamwalker

A kaj je tu čudno? Od više vozača čujem jednu te istu priču - ZET je firma koja u apsolutno ničemu više nema pravo glasa. Samo jedna marioneta u gradu Zagrebu. Niti ih se pita koji i kakvi će se busevi kupiti, ni koliko komada, ni gdje će koja linija ići i što će na njoj voziti. Uostalom, to vidimo i sami.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

545

Citat: Dreamwalker  u Svibanj 16, 2017, 19:41:15
A kaj je tu čudno? Od više vozača čujem jednu te istu priču - ZET je firma koja u apsolutno ničemu više nema pravo glasa. Samo jedna marioneta u gradu Zagrebu. Niti ih se pita koji i kakvi će se busevi kupiti, ni koliko komada, ni gdje će koja linija ići i što će na njoj voziti. Uostalom, to vidimo i sami.
Točno! Potpisujem ovo.

tramvajac 92

Citat: Ivan  u Svibanj 16, 2017, 19:24:13
... dok su u doba Pevaleka (čak i u zadnjih nekoliko godina kad je već vladao bandit) na predstavljanjima autobusa uvijek bili ponosni vozači,
seabral sa željeznica je lijepo to poslikao 2007. kad su počeli NG313 voziti na biodizel (i zaradili današnji nadimak).



Dreamwalker

Kaj je s Urbanwayima? Jel su već stigli u Zagreb ili ćemo ih se načekat? Sredina je lipnja :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421